Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie baterii w tym fonie. Naładuje tel do 100% odepne wejdę na chwilę na neta może ok 5 min i już spada na 99%... Procenty lecą jak szalone...Nie wiem czy tak powinno szybko spadać zaraz po naładowaniu. Wczoraj ładowany odpięty ok 22 i już mam 91%. Zachciało się przesiadki z Iphona 7...tam aku to zjadał ten tel. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie funkcje wyłączyć i co najlepiej zrobić by bateria trzymała dobrze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, odblokowywanie twarzą wpływa jakoś na zużycie baterii?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piepan
    Panowie, odblokowywanie twarzą wpływa jakoś na zużycie baterii?? 
    Zależy jak bardzo jesteś opalony :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, czy ustawienie opcji "Nigdy" w funkcji podtrzymywania połączenia Wi-Fi, może mieć wpływ na szybsze zużywanie baterii w sytuacji kiedy z naszego S9 przesyłamy dane z aplikacji typu Netflix na Chromecasta? Wczoraj przez 25 minut telefon w tej konfiguracji zszedł mi z 8 % baterii.

Opcje "nigdy" przy podtrzymywaniu Wi-Fi włączyłem niedawno i nie wiem czy to kwestia tego, czy ostatniej aktualizacji Netflixa. Nie miałem jeszcze czasu przetestować jak telefon schodzi z baterii przy innym aplikacjach. Do tej pory zarówno w S9 jaki  w moim drugim telefonie (Honor 8),  przez taki czas przesyłania filmów na Chromecast bateria by nie drgnęła...

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

Aktualizacja:)

Włączyłem na nowo opcje podtrzymywania wi-fi i chromecast nie ciągnie już baterii. 2 godzinny film to ubytek rzędu 3 procent.

Edytowane przez Deszczowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

Ja mam raz na jakiś czas takie same objawy jak Ty, jednak w tych opcjach nigdy nic nie zmieniłem. Mam chromcasta pierwszej generacji i właśnie przy netflixie coś takiego się zdążyło że cały telefon się mocno nagrzał i bateria leciała w oczach. Jedynie restart pomógł.
    Na szczęście zdarza się to może raz w miesiącu więc nie wnikam, i opcji o których piszesz nie zmieniłem.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S9 męczę od ponad tygodnia. Próbuje jakoś okiełznać baterię,ale jest naprawde słabo w większości apek wyłączone powiadomienia ,a prze noc (6-7h) ucieka jakieś 10%. O ile podczas korzystania z telefonu bateria jest całkiem spoko to na wyłączonym ekranie ciężko zaakceptować jej spadki. Dane ,wifi, bt włączone cały czas, AOD wyłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

To tak nie działa. Im intensywniej używasz telefonu do operacji na włączonym ekranie, tym większy SOT wykręcisz. Oczywiście (sumarycznie) telefon krócej będzie działał na jednym ładowaniu. 

Zauważam to przy już czwartym telefonie (3-cim Samsungu). Dla przykładu. Jeśli mało rozmawiam i mało siedzę w necie to dwa dni spokojnie wytrzyma ale SOT będzie około 2h. Jeśli do tego dorzucę trochę oglądania filmów, to pod koniec dnia mam już 20-30% baterii ale SOT będzie około 3,5 h. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie bateria w tym cudzie to żart, ale raz jakimś cudem udało mi się wykręcić taki wynik :D

Spoiler

BdQgS3e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi