Skocz do zawartości
spec-naz1

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

massiwo

U mnie średnio 1dzien

Screenshot_20190221-143000_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Od wczoraj po ukazaniu się XEO z lutego 2019 jestem na 9.........jedno co się od razu rzuca w oczy to dłużej bateria trzyma. Dla mnie to mile zaskoczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Toldo

Fakt, w porównaniu nawet z pierwszym buildem Pie jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

3 dzień na baterii i zostało 23%..........to cud :). Wreszcie mi się to podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie dotykałeś telefonu 3 dni? 😜

U mnie telefon zdjęty z ładowarki przed północą, 1 h 16 min SOT (głównie przeglądarka) i 64%.

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M@reS

Heehe......nie wytrzymał bym tyle :D.

Normalnie używany, trochę youtube, muzyka, smsy, telefony itd. W porównaniu z 8 jest dużo lepiej z wytrzymałością baterii.

Ale jak by używać tylko do dzwonienia i smsów to z 5-6 dni teraz wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zauważam specjalnej różnicy pomiędzy Oreo a Pie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon normalnie używa. Nigdy nie było FR.
Aktualizacji do 9, brand PLAY

Telefon ma na stałem włączony BT, WiFi, pełną lokalizacje i sychronizacje wszystko co się da. Zdjęcia do chmury lecą sobie, ale tylko po Wifi. Telefon sparowany ze smartwachem.
Nic nie jest sztucznie wyłączone ubijane i tak dalej.
Screenshot_20190225-051245_Settings.thumb.jpg.7e795758f40e0d2a83bbcff7a526deb7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Toldo

Nie wierzę, że ten telefon używany normalnie jest w stanie wytrzymać dłużej niż 48h, Mam włączone oszczędzanie baterii, nie używam AOD, lokalizację włączam tylko kiedy potrzebuję, wszelkie skanowanie wyłączone. Synchronizacja z 3 kont, FB, messenger, zegarek połączony z BT i w życiu nie wyszedłem poza +/- 30h używania, z czasem ekranu w granicach 3-3,5h. @M@reS , podziel się statystykami i ustawieniami. Jeśli faktycznie tyle Tobie trzyma to reklamuję swój egzemplarz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że śmieszą mnie niektóre teksty typu: "wyłączam AoD, Wi-fi, bluetooth, synchronizację itd itd i mam 2 dni na baterii". He he to po to kupiłeś telefon, żeby rezygnować z tego wszystkiego? No chyba, że ktoś mieszka na pustyni to może rzeczywiście mieć utrudniony dostęp do źródła zasilania. Nie widzę wielkiego problemu z podłączeniem wieczorem na godzinę telefonu do ładowania. 1 dzień wytrzymuje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi