Skocz do zawartości
spec-naz1

Serwis - opinie i pytania przed wysyłką telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Nie wiesz co należy zrobić przed odesłaniem telefonu na gwarancje? Masz jakieś informacje lub pytania odnoście serwisu? Nie wiesz czy twój przypadek nadaje się na naprawę gwarancyjną?

Pisz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się wczoraj zepsuł s7 edge , na ekranie była fioletowa kreska a telefon się w ogóle nie włączał.W serwisie po sprawdzeniu powiedzieli padła płyta główna i ekran i telefon do wymiany.Ale nie mieli s7 i dali mi S9.Najpierw myslałem że sobie jaja robią ale potem cieszyłem się jak dziecko w drodze powrotnej(seris w Katowicach)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ja mam jeszcze bardziej nietypowy problem... po 2 miesiącach od zakupu mojego s9 czytnik linii papilarnych wyglada tak jakby starła sie w nim wierzchnia warstwa.... niby działa ale to nie wyglada dobrze. Na środku czytnika jest ciemna plama..... Co w takim przypadku? Mam nadzieję, że serwis gwarancyjny uzna reklamację i potraktuję to jako wadę fabryczną....

received_1943871675663912.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

W telefonie tej klasy powinni dać ceramikę albo chociaż gorillę. Ten przycisk rysuje się od samego patrzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.05.2018 o 20:58, marcindreszcz napisał:

Mnie się wczoraj zepsuł s7 edge , na ekranie była fioletowa kreska a telefon się w ogóle nie włączał.W serwisie po sprawdzeniu powiedzieli padła płyta główna i ekran i telefon do wymiany.Ale nie mieli s7 i dali mi S9.Najpierw myslałem że sobie jaja robią ale potem cieszyłem się jak dziecko w drodze powrotnej(seris w Katowicach)

Wzorowa postawa serwisu! :D 

Edytowane przez spec-naz1
    Usunięto treść nie na temat, na tego typu pytania sa odpowiednie tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu z niewyjaśnionych przyczyn pogorszyła się głośność w słuchawce. Praktycznie nic nie słychać gdy z kimś rozmawiam. (poziom głośności jest maksymalny) . Jest szansa że przyjmą go na gwarancję ?

Edytowane przez spec-naz1
    Tematy zostały połączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adik12
    14 godzin temu, kasper1906 napisał:

Witam. Od pewnego czasu z niewyjaśnionych przyczyn pogorszyła się głośność w słuchawce. Praktycznie nic nie słychać gdy z kimś rozmawiam. (poziom głośności jest maksymalny) . Jest szansa że przyjmą go na gwarancję ?

A dlaczego nie mieliby nie przyjąć? Reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi