Skocz do zawartości
mountain99

Połączenia głosowe - zrywanie, nie słychać rozmówcy, rozłączanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Endomondo i nie mam przerw.. ale jestem w Play. Wińcie Orange za taki stan rzeczy. A może wasze simki są jakieś... zuuuużyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale jestem w Play. Wińcie Orange za taki stan rzeczy. A może wasze simki są jakieś... zuuuużyte

Ani to ani to ;). Nie mam Endomodo, jestem w Play, mam całkiem nową simkę i niestety zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd usunąłem endomondo mam dużo więcej wolnego ramu, i jak na razie zero zrywania połaczeń i zwiech dialera. Jeśli problem będzie się powtarzał to niestety wszystkie telefony z Androidem są u mnie skazane na porażkę. W końcu co mi po wszystkich innych funkcjach jak nie mogę prowadzić rozmów?? :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na Plusie i Orange mi sie to nie zdarzylo

Za to mnie się zdarza nie słyszeć rozmówcy przy rozmowie przychodzącej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ogromnie ciekaw z czego to może wynikać... jak na razie dzisiaj jest spokój, kilkadziesiąt połączeń i problem nie pojawił się ani razu. Mam nadzieje że tak zostanie :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eathan

Mam T-Mobile. Często podczas próby połączenia ze znajomym (jest w Orange i też ma HTC Sensation 2.3.4) za pierwszym razem nic nie słyszę. Drugie połączenie jest skuteczne i działa OK. Problem występował na fabrycznym romie 2.3.4 oraz na testowym 2.3.5 (również od HTC). Zmieniłem kartę sim na nową bo wyczytałem, że to może być przyczyną problemów ale nic to nie dało.

Ciekawe jest to, że dzwoniąc do żony (również Orange i HTC Sensation 2.3.4) wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie generalnie podobna sytuacja :/ Pierwsze połączenie: czasem jest ok, czasem nic nie słychać (bez znaczenia czy odebrane czy nawiązane), kolejne już ok.

Miałem nadzieję, że po zmianie ROM-u (na IC 3.4.6) problem zniknie ale dalej się zdarza, co więcej w drugim HTC (Incredible S) też wywala głuche telefony zarówno przy połączeniach krajowych (NL) jak i międzynarodowych (NL-PL).

Dwie różne sieci (Vodafone NL i KPN) różne ROM-y stockowe i obecnie dwa różne customowe, problem jak widać tkwi w innym miejscu.

Zasięg ok, dialer się wieszał ale to z powodu zainstalowanego Sanity, po usunięciu śmiga jak przecinak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tez wystepuje ten problem. Zauwazylem ze jest to zwiazane z tym ze jak tylko dzwoni moj tel znika kilka kresek zasiegu. Zwroccie uwage co dzieje sie u was z zasiegiem gdy macie polaczenie przychodzace. Nie ma to raczej zwiazku z softem bo na kilku u mnie dzieje sie to samo. W serwisie wymieniono mi plyte glowna i problem pozostal. Nie wiem czy nie jest to wada fabryczna naszych telefonow. Wciaz czekam na rozwiazanie tego problemu.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie ale nie do końca...

Mianowicie mam sensation od ponad miesiaca i od jakichś 2 tygodni zdażyło mu się że nie słyszałem rozmówcy ( nawet nie słychać sygnału połączenia ) czy to ja dzwoniłem czy dzwonili do mnie. Po restarcie fona wszystko wracało do normy. Ale od wczoraj juz nawet reboot mu nie pomaga ;-/ jedyną opcją jest włączenie rozmowy na głośnik lub słuchawki. I nie wiem czy to poprostu głośniczek mi padł czy coś innego.

Przywracałem nawet do ustawień fabrycznych i ... dalej to samo. Nie wiem czy dawać go na gwarancje czy co, bo nie da sie korzystać z najważniejszej funkcji telefonu ;-/

P.S.

Simke wymieniałem 4 miesiące temu ( Orange ;-/ )

Edytowane przez nightmar3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi