Skocz do zawartości
Infejmus

Jak przywrócić IMEI?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Postanowiłem, że wgram miuipolska na swoje xiaomi. Żeby odblokować bootloader musiałem pierw wgrać Global Developer ROM, żeby móc powiązać konto xiaomi i wysłać zgłoszenie o odblokowanie bootloadera. Po upływie 72h odblokowałem bootloader pomyślnie. Instaluje przez komputer twrp-3.2.1-0-sagit, pomyślnie, wchodzę w twrp a tam pokazuje, że 0MB pamięć wewnetrzna. Sformatowałem na ext2 /data. potem z powrotem na ext4 i pamięć wróciła do normy. Instaluje paczkę z miui polska to wyswietla ERROR 7. Mam drugie xiaomi z miuipolska to zrobilem backup systemu, przerzucilem na ten poprzedni, robie Restore i wszystko pomyślnie. Lecz system włączył się bez GSM i bez IMEI. Jak mogę to naprawić?

Edytowane przez bergmen
edycja tytułu. Musi być on jasny i streszczający problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bergmen

Po instalacji twrp nie zrobiłeś <wipe > format user data> aby odszyfrowac partycję z danymi. 

A później zrobiłeś jeszcze lepiej przywracając kopię zapasową z innego telefonu która nadpisuje imei itd... Musisz go przywrócić. Na pudełku jest on napisany. 

Może ten post będzie przydatny:

http://forum.android.com.pl/topic/335861-brak-zasięgu-sieci-radio-wyłączone-rn3p-kenzo/?do=findComment&comment=5324016

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi