Skocz do zawartości
Kristyan

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Kristyan

Ten post jest niejako zapytaniem, czy są na tym forum użytkownicy Xiaomi Mi Mixa 2 ;)

W jaki sposób zabezpieczacie ekran - szkło czy folia i jakich firm one są?

Ja osobiście na ekranie mam naklejoną zwykłą folię od 3mk. Palcuje się, no ale co zrobić, kosztowała tylko 13 zł :P 

Edytowane przez Kristyan
    edycja tytułu. Musi być on jasny i streszczający problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak na razie mam fabryczną folie  :P a gearbesta idzie mi jakieś tam szkło :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam fabryczna, ale chyba przesiądę się na 3mk flexible, bo miałem ją na poprzednim telefonie i po kilkudziesięciu upadkach była cała popękana i poszczerbiona, ale ekran jest bez uszczerbku

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 18.03.2018 o 10:53, Kristyan napisał:

W jaki sposób zabezpieczacie ekran - szkło czy folia i jakich firm one są?

Mam przyklejone "szkło" 3mk - http://allegro.pl/xiaomi-mi-mix-2-nietlukace-szklo-7h-3mk-glass-i7046006414.html

Niemiłosiernie się palcuje, ma bardzo ostre krawędzie, co przy włączonych gestach zamiast przycisków ekranowych jest na początku dość upierdliwe, szczególnie gest "wstecz" przy którym trzeba przeciągać od samej krawędzi ekranu.

Mam chyba wszystkie rodzaje filii od 3mk na Mi Mix2 i żadna nie jest idealna. Szkoda, że nie zrobili na ten model folii ARC, ARC 3d. Używałem ich do zabezpieczania Samsungów i były super, nie zostawało na nich tyle odcisków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z tym wynalazkiem, warte to zakupu? https://mielectronics.pl/szklo-hartowane-na-pelny-ekran-mofi-do-xiaomi-mi-mix-2-mix-2s-czarne-p-170.html Potrzebuję kupić szkło hartowane (koniecznie, nie znoszę folii) i nie wiem czy kupić zwykłe 3mk czy zaryzykować tego. Chyba że jest jakieś inne warte polecenia dostępne najlepiej na już?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sibię trochę odkopać temat. Korzystał ktoś z takiego szkła: https://allegro.pl/oferta/oryginalne-szklo-hartowane-9h-xiaomi-mi-mix-2-8084122921?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare ?

Warto kupić, czy może lepiej postawić na zwykłą folię 3mk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi