Skocz do zawartości
Guaniak

[Rozwiązany] Jak wyłączyć powiadomienie o aplikacjach działających w tle?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem. Cały czas andek 8.0 pokazuje mi programy działające w tle. Nie chcę tych komunikatów. W opcjach baterii wyłączyłem ustawienie "monit o wysokim zużyciu" ale andek w ogóle nie reaguje. Przywracałem już fabrykę. Dalej nic.. Pomóżcie, może jeszcze coś trzeba wyłączyć?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz pobrac aplikacje ze sklepu do ukrywania tych powiadomien hide runing background jakos tak sie to zwie

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mozesz pobrac aplikacje ze sklepu do ukrywania tych powiadomien hide runing background jakos tak sie to zwie

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

Apka działa. Dzięki wielkie. Martwi mnie tylko że android nie reaguje... Może wyjdzie update tej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witajcie, mam problem. Cały czas andek 8.0 pokazuje mi programy działające w tle. Nie chcę tych komunikatów. W opcjach baterii wyłączyłem ustawienie "monit o wysokim zużyciu" ale andek w ogóle nie reaguje. Przywracałem już fabrykę. Dalej nic.. Pomóżcie, może jeszcze coś trzeba wyłączyć?

To powiadomienie w wersji 8 I wyższej nie da się wyłączyć, znika w chwili gdy przestaną działać aplikację w tle. Dla Mnie to świetne powiadomienie zawsze go brakowało w androidzie nigdy nie byłem świadomy jaka aplikacja akurat działa w tle i bierze prad, po za tym możesz wyłączyć by nie dawało banera ani by nie pojawiała się ikona powiadomienia.

To taka jak by analogia do czujnika uszkodzenia silnika w samochodzie, nie da się wyłączyć ale gdy silnik działa to się nie pojawia.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To powiadomienie w wersji 8 I wyższej nie da się wyłączyć, znika w chwili gdy przestaną działać aplikację w tle. Dla Mnie to świetne powiadomienie zawsze go brakowało w androidzie nigdy nie byłem świadomy jaka aplikacja akurat działa w tle i bierze prad, po za tym możesz wyłączyć by nie dawało banera ani by nie pojawiała się ikona powiadomienia.  
    To taka jak by analogia do czujnika uszkodzenia silnika w samochodzie, nie da się wyłączyć ale gdy silnik działa to się nie pojawia.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Jasne, fajne. Tylko że u mnie nic nie daje wyłączenie banera. Ikonka znika, baner zostaje. A mam aplikacje które chce żeby chodziły w tle ale nie chce ich oglądać w banerze powiadomień :( ot klops.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie mam kliknąć i z jakiego poziomu zeby sie pozbyc informacji system android - jesli nie chcesz zeby aplikacja messenger korzystala z opcji wyswietlania nad innymi aplikacjami dotknij aby otworzyc ustawienia i wylacz ja (cos w ten deseń) - chce zeby sie wyswietlala ale nie chce tego widziec na ekranie jako belke. 
    I dodatkowo informacja z samego messengera - dymki czatu sa aktywne. Plz help bo to jest irytyjace niesamowicie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

I co znalazł ktoś na to sposób?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek Dzięki działa bo były wkurzające to białe paski po ściągnięciu belki powiadomień. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi