Skocz do zawartości
arek222

LG G6 vs Iphone 7 Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma telefonami, i tylko tymi dwoma, mam do wyboru je w abonamencie, wcześniej chciałem kupić honora 7x ale nie ma go na stanie. Który bardziej polecacie? Mój wybór to bardziej lg g6, ale tylko ze względu na ekran, jeśli ip jest wiele lepszy to wtedy mogę go wziąć, tak powiem, że telefon ma służyć ok.3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Ja bym wybrał jednak iPhone'a. W rodzinie jedna osoba ma LG G6 i owszem, wizualnie dużo nowocześniejszy, bardziej modne proporcje ekranu. Jednakże aparat przedni totalnie rozczarowuje, jest jakby z średniaka i to takiego z 2016 roku... A tylny za to przekonuje szerokim kątem. IPhone to iOS - czyli trzeba do pewnych ograniczeń przywyknąć. Natomiast w wersji Plus bateria jest - z tego,co mi wiadomo - przyzwoita, aparaty są bardzo dobre, tylny ma dodatkowy obiektyw do trybu portretowego. Jeśli chodzi o utratę wartości to Apple trzyma cenę. Wsparcie jak to w iPhone'ach będzie dłuższe niż w LG.

Sam już zdecydowałem się na przejście na iOS po ośmiu latach z Androidem. Trzeba być świadomym tego, co oferuje iOS.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomiędzy tymi smartfonami jest ogromna różnica w cenie na wolnym rynku, w abo wychodzi podobnie. Musisz sobie odpowiedzieć czy potrzebny Ci jest aż tak drogi smartfon. Druga sprawa to system zamknięty iOS, dla osób korzystających do tej pory z androida będzie trudno działać na iOS. System ma ograniczenia, wiadomo jakie.Co do przewagi iPhone 7 plus nad G6 to z pewnością ekran, lepsza bateria, lepszy zasięg, lepszy przedni aparat, lepsza jakość audio na słuchawkach i głośniki stereo.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem przekonany do tego że Iphone aż tak lepszy jest od G6. W G6 jest więcej ram, bateria według mnie też lepiej wygląda (3300 mAh przy 5.7", w Iphonie 2900 mAh przy wyświetlaczu 5.5"). Cena iphona wydaje mi się że jest zdecydowanie zawyżona. Przede wszystkim powinieneś sobie odpowiedzieć na pytanie który system bardziej preferujesz. Dla mnie iOS jest dużym minusem, więc ja biorąc wszystko za i przeciw wybrał bym jednak G6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ajfonem przemawiają: - lepszy zasięg gsm i wifi, płynniejsza i stabilniejsza praca, lepszy ekran, lepsza bateria, lepszy aparat z przodu, głośniki stereo oraz bdb jakość audio, jeśli nie przeszkadza Ci ekosystem Apple i wymiary smartfona to iPhone 7+ jest lepszą propozycją bez dwóch zdań.

Edytowane przez little.big.conversation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi