Skocz do zawartości
puotek93

Usunięcie aplikacji Google na LGG Flex 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chodzi mi po głowie myśl jedna . 

Czy jest sposób na pozbycie sie aplikacji google na firmware do lg g flex 2 ? Czy wogle jest wyedytowanie pliku kdz ? Na wersji andka 5.1.1 ? 

Z góry dziękuje za odpowiedź i ewentualną pomoc . I Jeśli napisałem temat w złym dziale to przepraszam

Pozdrawiam

Edytowane przez srbastek
    Doprecyzowano nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja wiem ;p Ale co można usunąć ? Bo nic nie znalazłem na zagranicznych forach ... Pomoże ktoś ;p ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@puotek93 W innych działach taka lista powstaje nawet kilka lat (możesz się nią wzorować - jest bodajże w dziale G3). Także sam musisz próbować usuwać i sprawdzać czy coś się psuje. Niestety to jedyna droga na znalezienie wszystkich aplikacji które można usunąć.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    31 minut temu, Lysolus napisał:

@puotek93 W innych działach taka lista powstaje nawet kilka lat (możesz się nią wzorować - jest bodajże w dziale G3). Także sam musisz próbować usuwać i sprawdzać czy coś się psuje. Niestety to jedyna droga na znalezienie wszystkich aplikacji które można usunąć.

Hej,hej @Lysolus . Dzięki za posta . Chodź,zaryzykowałem i sam pousuwałem troszke apek : ) . i Działa . Całkiem szybko pracuje . Jeszcze jedno mam pytanko . Jest jakieś Google  APPS do LG G Flex 2  ? Próbowałem zainstalować Google Apps Installer chodź do Meizu to pasuje ,ale nic sie nie rusza na LGFlex 2

Edytowane przez puotek93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@puotek93 Nie da się wgrać Gappsów od Meizu na LG. Skąd ten pomysł? Możesz przez recovery wgrać pobrane z tej stronki http://opengapps.org/, ale czy nie możesz po prostu zainstalować tych aplikacji ze Sklepu Play? Po co w takim razie usuwałeś te aplikacje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj dokładnie. Czy napisałem,że je usumąłem? No właśnie . A  recovery - tylko te od LG jest .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@puotek93 No to musisz wrzucić custom recovery TWRP.

18 godzin temu, puotek93 napisał:

zaryzykowałem i sam pousuwałem troszke apek : )

Sorki zasugerowałem się tym. Ogólnie apki Google są standardowo w sofcie, po co je instalować jeszcze raz? Jeśli ich nie masz, to lepiej zainstalować je ze sklepu play bo wtedy możesz je normalnie usunąć (nie jest to wtedy aplikacja systemowa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic sie nie stało :D Można zamknąć temat :P Ale nie usuwać :P Wsio jasne ;p tylko recovery te od lg nie działa wogle ;p nie wiem czemu . tylko raz sie odpaliło xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi