Skocz do zawartości
monsti611

Po podłączeniu ładowarki telefon się nie ładuje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim samsungiem a5 2017. Kiedy podpinam go do ładowania to on się nie ładuje. Ekran jest cały czas jakby włączony, w sensie ekran blokady, nie jest uśpiony tak jak normalnie. Kiedy chce ekran podczas ładowania po prostu wyłączyć przyciskiem to wyłącza się i po sekundzie znowu się włącza, oczywiście ekran blokady. Jest niby napis Ładowanie, jednak nic się nie ładuje. Kiedy wpina się kabel to pojawia się taki efekt wizualny przy tym. No i on się własnie pojawia co parę sekund. Czyli telefon widzi to tak, że niby kabel jest wypinany i wpinany cały czas. Na 99% to nie wina kabla, bardziej obawiam się zalania. Telefon ma IP68, dzisiaj go tylko zachlapałem, nie zanurzałem go. To jego chyba 3 raz przy kontakcie z wodą, mam go od wakacji. Telefon przeleżał z 3 godziny, oczywiście go wycierając dokładnie. Wszystkie drobinki wody z niedostępnych miejsc typu właśnie USB powinny wyparować już dawno, wejście na słuchawki działa normalnie. Raptem wczoraj wszystko pięknie śmigało. Macie jakieś porady co zrobić albo czy ktoś miał podobnie? Mam nadzieję, że jutro rano się obudzę i wszystko będzie działać. Przepraszam za tyle treści, chciałem to dokładnie opisać. 

Edytowane przez zabka35i
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

@monsti611 Daj mu czas do jutra, a nawet do pojutrza. Jeśli po tym czasie dalej nie będzie działał prawidłowo, śmiało oddaj go na gwarancję razem z ładowarką i kablem USB. Miałem podobny problem i po dwóch wizytach w serwisie wszystko wróciło do normy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi