Skocz do zawartości
bythomas1

Długo ładujące się filmy na YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z Sony Z5 który mam problem z odpalaniem filmów na youtube.

Mam dobrą prędkość internetu na LTE 50mb a na WIFI 70mb, wgrywałem różne wersje youtube i nic to nie daje, przez przeglądarkę to samo.

Ostatnio wgrałem nowy soft i to również nie pomogło.

Zobaczcie na filmie https://youtu.be/N0_MwM8wt8s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keiytom

a ping i jitter jak wyglądają? YT działa Ci tak jakbyś miał straszne opóźnienia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiadam SAMSUNGA Galaxy S8 i mam ten sam problem już od dobrych dwóch tygodni. Nie znalazłem nic w necie o podobnych problemach, więc uznałem że to pewnie wina mojego egzemplarza. Aż do wczoraj, kiedy to kolega z pracy powiedział mi, że ma to samo w swoim Galaxy A5 2017.

Niestety nie pomagają żadne zabiegi na aplikacji, nie pomaga dosłownie nic :(

Jest to bardzo uciążliwe bo nie da się nic oglądać a jak już to jest to mega /*ciach*/ wkurzające

Ma ktoś jakieś pomysły co ma na to wpływ? Może jakaś zewnętrzna aplikacja wchodzi w konflikt z Youtube?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Lysolus
    Na forum nie używamy wulgaryzmów. Jest to złamanie pkt 3.2. regulaminu forum. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na S7 edge żadnych problemów z YouTube, a mam prędkość oko 2mb i wszystko idzie płynnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

173930839

2407f981eae8.jpg

f331bf79a420.jpg

Edytowane przez bythomas1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keiytom

Pingi itd. masz OK więc możliwe, że jest to problem z buforowaniem YT który ciągnie się w zasadzie od grudnia zeszłego roku, a niedawno pojawił się na Desktopach gdy ktoś używa chrome https://www.polygon.com/2017/12/19/16795434/youtube-buffering-stream-video może któraś z rad zawartych tu Ci pomoże: https://www.gtricks.com/youtube/how-to-fix-slow-youtube-buffering-desktop-android/ 

Ewentualnie możesz spróbować zalogować się w aplikacji na jakieś inne konto najlepiej czyste i na nim sprawdzić jeśli tam nie będzie problemów to może pomóc wyczyszczenie choć historii przeglądania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi