Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 - pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje jak wylaczyc dolny pasek nawigacyjny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

ustawienia -> system -> nawigacja systemowa

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy P20, mam okazje go wyhaczyć od operatora w dobrej cenie, ale zastanawiam się też nad Mate 10 pro który ma świetną baterię ale chyba gorsze aparaty z tyłu i z przodu. Nie wiem który wybrać czy ips w P20 czy amoled w Mate 10 pro, dodam że telefon będzie mi potrzebny góra na rok czasu.

Gdyby ktoś poradził mi który aparat zrobi lepsze zdjęcia tylnym aparatem: P20 czy Mate 10 pro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Testował ktoś Endomondo i tym podobne apki? Ciekawi mnie czy nadal są ubijane w dowolnym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Testował ktoś Endomondo i tym podobne apki? Ciekawi mnie czy nadal są ubijane w dowolnym momencie...
    Z tego co wiem to od czasów P10 Huawei sobie z tym poradził i nie ma już problemów.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zdania były podzielone. Ale, ważne czy tutaj wszystko będzie grało. Czekamy na wrażenia forumowych sportowców :) Akurat piękna wiosna za oknem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, little.big.conversation napisał:

Mam pytanie do posiadaczy P20, mam okazje go wyhaczyć od operatora w dobrej cenie, ale zastanawiam się też nad Mate 10 pro który ma świetną baterię ale chyba gorsze aparaty z tyłu i z przodu. Nie wiem który wybrać czy ips w P20 czy amoled w Mate 10 pro, dodam że telefon będzie mi potrzebny góra na rok czasu.

Gdyby ktoś poradził mi który aparat zrobi lepsze zdjęcia tylnym aparatem: P20 czy Mate 10 pro ?

Również interesuje mnie porównanie z mate 10 pro. Moim zdaniem w kwestii wyglądu m10pro dużo ładniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 minut temu, Spartan1024 napisał:

Również interesuje mnie porównanie z mate 10 pro. Moim zdaniem w kwestii wyglądu m10pro dużo ładniejszy. 

Mam P20, miałem mate 10pro. P20 to inna liga, dużo ładniejszy, lepiej leży w dłoni. Uważam, że jest bez porównania do mate 10 pro. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 minuty temu, Pawlok23 napisał:

Mam P20, miałem mate 10pro. P20 to inna liga, dużo ładniejszy, lepiej leży w dłoni. Uważam, że jest bez porównania do mate 10 pro. 

Jak druga liga? Przecież M10 pro to flagowiec natomiast P20 to tańsza opcja wersji pro, jest to okrojona wersja z gorszym ekranem, mniej ramu, słabszym aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkowałem Mate 10 pro przez 1,5 miesiąca i wczoraj przesiadłem się na P20 pro głównie ze względu na aparat. Telefoniki (jeśli to są jeszcze telefony) są technologicznie prawie identyczne nie biorąc pod uwagę aparatu,więc jeśli komuś nie zależy na lepszych zdjęciach,które w Mate 10 pro i tak są b.dobre to może zostać przy Mate,jeśli dużo używasz aparatu i pstrykasz więcej zdjęć to P20 pro będzie dla Ciebie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi