Skocz do zawartości
MroziQ

P20 Pro - aparat, ile marketingu a ile jakości?

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ

Cześć,

Mega wrażenie zrobił na mnie P20 Pro jak patrzę na pierwsze sample testowe i... złożyłem zamówienie w przedsprzedaży. Note 8 idzie w odstawkę, tzn. jak się go pozbędę i tabletu z przedsprzedaży to wyjdzie mi jakieś 550 zł za P20 Pro ;) Ciekawi mnie strasznie ile w tym aparacie marketingu a ile jakości... gdybyście znaleźli gdzieś dobre sample testowe (szczególnie nocą + w 40 mpx + na zoomie x5 co mi się bardzo przyda) lub już wpadnie do Was P20 Pro to podzielcie się zdjęciami i swoimi opiniami w temacie! Ja z niecierpliwością czekam na mój egzemplarz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Też się skusiłem na kliknięcie przedsprzedaży. I również czekam na opinie użytkowników nt. jakości zdjęć.
    Ciekaw jestem czy przeskoczą Pixela.
    A wiadomo coś o pewnym terminie wysyłki egzemplarzy z przedsprzedaży? Bo info "po 12 kwietnia" jest mało precyzyjne...

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

nie wiem jak z pro ale niby moja p20 juz zostala wyslana z Saturna, jutro ma dojechac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Zapytałem x-kom bo tam zamawiałem, czekam na info zwrotne. Co do zdjęć, tutaj macie 39 sampli (w tym w 40mpx) https://www.gsmarena.com/huawei_p20_p20_pro_hands_on-review-1741p4.php#image2

dodana zawartość

Zrobiłem szybkie porównanie przy słabym świetle i na tle nieba, fotki z DXOMARK
    Od lewej:

1. Pixel 2
    2. iPhone X
    3. Huawei P20 Pro

smartfony day.png

smartfony.png

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, rkl napisał:

moja p20 juz zostala wyslana z Saturna,

P20 są już dostępne w sprzedaży i można je kupić od ręki w każdym sklepie dystrybuującym Huawei.

16 godzin temu, rot napisał:

Też się skusiłem na kliknięcie przedsprzedaży. I również czekam na opinie użytkowników nt. jakości zdjęć.
    Ciekaw jestem czy przeskoczą Pixela.
    A wiadomo coś o pewnym terminie wysyłki egzemplarzy z przedsprzedaży? Bo info "po 12 kwietnia" jest mało precyzyjne...

Nie można się dziwić, że wysyłka będzie za dwa tygodnie skoro nawet w trakcie prezentacji w Paryżu mówione było, że wysyłka po 10 kwietnia. A że popyt na tą wersję może być duży to i opóźnienie może się trafić.

Dlatego też wszelkie opinie na temat aparatu do tego czasu będą pochodziły od recenzentów, którym mniej lub bardziej wierzymy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Na konferencji bardzo ładnie zaprezentował się tryb nocny. Skoro w Mate 10 tak fajnie on działa, to jestem w stanie uwierzyć, że w P20 Pro będzie jeszcze lepiej :) 

dodana zawartość

16 godzin temu, MroziQ napisał:

Zapytałem x-kom bo tam zamawiałem, czekam na info zwrotne. Co do zdjęć, tutaj macie 39 sampli (w tym w 40mpx) https://www.gsmarena.com/huawei_p20_p20_pro_hands_on-review-1741p4.php#image2

dodana zawartość

Zrobiłem szybkie porównanie przy słabym świetle i na tle nieba, fotki z DXOMARK
    Od lewej:

1. Pixel 2
    2. iPhone X
    3. Huawei P20 Pro

smartfony day.png

smartfony.png

Cóż, nie ma co ukrywać, że na ostatnim zdjęciu widać po prostu więcej szczegółów i ostrzejszy obraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Odpisał mi też X-KOM, że P20 Pro będę miał do odbioru 12-go i że przedsprzedaż trwa do 11-go włącznie.

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam odpowiedź na ukrytą treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pierwszych testów wynika, że zdjęcia p20 pro będą porównywalne z Mate 10 pro, szczególnie w nocnych warunkach aparat jest świetny, na tym polu bije Pixela 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blue20

Przeglądając zdjęcia polskich testerów, aparat jest kozacki.

Zdjęcia nocne lub z małą ilością światła, robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

109pkt w testach DxOmark, wielkość pixela 1,55 i ciekawe moduły kamery, Huawei nie oszczędzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi