Skocz do zawartości
Darom

Różnice między aplikacją BK Package Disabler a BK Menager

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Ostatnio chciałem sobie na moim telefonie A5 2017 zainstalować aplikację BK Package Disabler i wyszukując ją w sklepie Google Play wyszukało mi aplikacje BK Menager oraz BK Package Disabler Pro +.  Zainteresowany tą aplikacją przez przypadek klikłem sobie w aplikację BK Menager, którą zakupiłem sobie na mój telefon. Teraz pytanie jest takie.  Czym się róźnią te dwie aplikacje od siebie: BK Menager i BK Package Disabler ? Czy to praktycznie jest to samo ? Bo zarówno w jednym jak w i drugim można wyłączać aplikację. Czy może jednak lepsze jest Bk Package Disabler ? I jeszcze ciekawi mnie to, dlaczego jest dostępne tylko BK Disabler Package Pro + ? - Które ma mniej głosów od BK Menager ? O co w tym chodzi ? Proszę o odpowiedź. @Rambdal @cholek3 @the_naturat_com @konstantyno110 @artsky Czy można w tym zapisać wszystkie moje ustawienia, które mam z tego poradnika ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

@Rambdal po co mi aplikacja do blokowania reklam ? - nie interesuje mnie bloker reklam. Ja się pytam konkretnie o daną rzecz. Oczekuje konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Package distabler pro kiedyś nie chciał działać na S7 E przez to kupiłem BK distabler. Po aktualizacji ostatniej nazywa się BK Manager obydwa robiły to co powinny czyli wyłączały niepotrzebne procesy. Ja nie widziałem różnicy. BK manager działa na pewno na S8+ na 8.0 nie wiem jak package distabler pro.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

Dokładnie. BK Package manager to ta sama aplikacja co BK Disabler. Zmienili po prostu nazwę.@Darom
Co do AdHell2, to najpierw przeczytaj, do czego to jest. Oprócz blockera reklam, ma w sobie też to samo, co BK, czyli wyłącza paczki. No i jest za darmo.

dodana zawartość

Zarówno BK, jak i AdHell2 pozwala zapisać ustawienia (wyłączone paczki do pliku) co pozwala łatwo powrócić do wcześniej wyłączonych paczek.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piskorfa

BTW, AdHell to trup. SABS jest rozwijany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

@cholek3  I tak już wcześniej zakupiłem BK Menager w sklepie Google PLay więc nie potrzebuje dodatkowego Adhell2. Pytałem też o możliwość zapisania ustawień w aplikacji BK Menager. Jest taka ?  Bo na Twoim video tutoriał z pliku wczytujesz ustawienia w package disabler. Więc jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@Darom
Napisałem w poprzednim poście. Można eksportować i importować ustawienia (nazwy wyłączonych paczek).

dodana zawartość

BTW, AdHell to trup. SABS jest rozwijany
Chyba przeoczyłeś wczorajszą dyskusję o SABS i jej usunięciu?
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piskorfa
3 minuty temu, cholek3 napisał:

Chyba przeoczyłeś wczorajszą dyskusję o SABS i jej usunięciu? emoji6.png

Fakt, teraz doczytałem. Nie jestem z Samsungami na bieżąco

Thread has been closed and links removed due to a DMCA take down request by Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi