Skocz do zawartości
bishop1980

NOTE 8 [ 8.0.0 ] [ SM-N950F ] - N950FXXS5CRK4- [ XEO ] [ 13.12.2018]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już przy aktualizacji Note4, tak i przy Note8 robię tylko wipe cache. Żadnego full wipe i wszystko jest OK. Widać z tego to loteria, a powód jest nieznany. Zawsze aktualizacje OTA. Zero odina w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daaron

Wszystko fajnie tylko czemu wszędzie mówią, że pojawiła się opcja wyłączenia białych ramek wokół aplikacji, która przecież była w Nougacie a teraz de facto mam białe ramki wokół Youtube i Chrome mimo wyłączenia ich w ustawieniach?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie podczas wgrywania przez Odin zawiesza się instalacja przy SET PARTITION. 

Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Puść przez OTA ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam CSC ATO z Austrii, jeszcze nie przyszło przez OTA. Udało mi się wgrać, ale wracam do poprzedniej wersij. Nie wiem czemu po wgraniu nie zmienił mi się CSC na Polski XEO, w dalszym ciągu mam ATO. Ponad to dziwne rzeczy:

- zmieniam w opcjach wyświetlacza żeby nie pokazywało ramek ikon, a mimo to pokazuje,

-  nie mam kilku systemowych aplikacji Samsunga.

Nie wiem dlaczego tak jest :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam CSC ATO z Austrii, jeszcze nie przyszło przez OTA. Udało mi się wgrać, ale wracam do poprzedniej wersij. Nie wiem czemu po wgraniu nie zmienił mi się CSC na Polski XEO, w dalszym ciągu mam ATO. Ponad to dziwne rzeczy:
    - zmieniam w opcjach wyświetlacza żeby nie pokazywało ramek ikon, a mimo to pokazuje,

Nie wiem dlaczego tak jest
    Dublet postów.
    Dwa razy piszesz to samo w dwóch tematach. Poczekaj aż co w jednym ktoś odpowie.

Wysłane z Tapatala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

Z tymi ramkami też to zauważyłem. Po zwykłym upgrade przez OTA sprawdzałem. Później zrobiłem pełny wipe i dalej to samo. Niestety ale zaliczam to do błędu w sofcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracał ktoś z oreo xeo na androida 7.1.1? Operacja wygląda jak przy debrandingu? 4 plikowiec w wyciągniętym plikiem pit np. z ostatniego 7.1.1 na PL. Ściągam właśnie ten soft i mam już ściągnięty awaryjnie 8.0 xeo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    24 minuty temu, tunczyk1 napisał:

Wracał ktoś z oreo xeo na androida 7.1.1? Operacja wygląda jak przy debrandingu? 4 plikowiec w wyciągniętym plikiem pit np. z ostatniego 7.1.1 na PL. Ściągam właśnie ten soft i mam już ściągnięty awaryjnie 8.0 xeo. 

Dokładnie tak jak przy debrandingu wgrywałem ostatni 7.1.1 z pit

Najlepiej nie włączać na razie wi fi skonfigurować wejść w aktualizacje i wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji.jak nie chcesz aktualizacji do 8.0

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 30/03/2018 o 10:45, Łukasz1987 napisał:

Nie wiem dlaczego tak jest :(

mam ten sam problem z set partition.

jak to przeskoczyles?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi