Skocz do zawartości
bishop1980

NOTE 8 [ 8.0.0 ] [ SM-N950F ] - N950FXXS5CRK4- [ XEO ] [ 13.12.2018]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma ten rom i moze go wrzuć gdzieś do pobrania? Ten durny portalik sammobile wyrzuca mi logowanie od wczoraj i nie jestem w stanie pobrać od nich softu. Z góry dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    36 minut temu, KaleidGalaxy napisał:

Czy ktoś ma ten rom i moze go wrzuć gdzieś do pobrania? Ten durny portalik sammobile wyrzuca mi logowanie od wczoraj i nie jestem w stanie pobrać od nich softu. Z góry dziękuje. 

A nie prościej i szybciej przez apkę samfirm masz na pierwszej stronie debrandowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak zrobię. Dawno z niej nie korzystałem. Thx

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grzeh

Cześć,

po updgrade systemu mam wrażenie, że bateria krócej trzyma. Na pewno jest mniej wolnej pamięci operacyjnej. Zrobiłem full wipe i nawet zainstalowałem mniej aplikacji, niż przed zmianą systemu. Na wersji Androida 7 miałem wolny RAM co najmniej 1,4GB, natomiast w wersji 8 spada do 1GB. Niczego nie odzyskiwałem z backup'u. Czy ktoś zauważył podobne zjawisko, albo zna jego przyczynę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć,
    po updgrade systemu mam wrażenie, że bateria krócej trzyma. Na pewno jest mniej wolnej pamięci operacyjnej. Zrobiłem full wipe i nawet zainstalowałem mniej aplikacji, niż przed zmianą systemu. Na wersji Androida 7 miałem wolny RAM co najmniej 1,4GB, natomiast w wersji 8 spada do 1GB. Niczego nie odzyskiwałem z backup'u. Czy ktoś zauważył podobne zjawisko, albo zna jego przyczynę?
    U mnie bez czyszczenia jest tyle wolne. Bateria trzyma dobrze. Od 5 godz na ekranie w górę. Apki te same ale za to kilka gier więcej. d24a2f1363559c10925a85a6f7428758.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

Musicie miec sporo apek z uslugami w tle skoro zostaje wam tak niewiele pamieci. Ja mam na starcie 2,9 - 3,1GB a po jakiejs minucie spada do 2,1 - 2,3GB (czyli po zaladowaniu roznych uslug) przy czym zawsze po czyszczeniu wraca 2,7 - 2,9GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dnia 2.05.2018 o 23:58, Ament napisał:
    Musicie miec sporo apek z uslugami w tle skoro zostaje wam tak niewiele pamieci. Ja mam na starcie 2,9 - 3,1GB a po jakiejs minucie spada do 2,1 - 2,3GB (czyli po zaladowaniu roznych uslug) przy czym zawsze po czyszczeniu wraca 2,7 - 2,9GB.

Po czyszczeniu mam 3GB ale co za sens porównywać ile jest po optymalizacji. Apek za duzo nie mam. FB Messenger tapatalk i kilka mniejszych. Większość mam zawsze uśpione.

69267cf2dde961a8d188e71183706041.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Poprawa czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

Jest nowa aktualizacja, opis nie mówi wiele mimo, że waży ponad 700MB

Spoiler

2539448_Screenshot_20180530-082347_Softwareupdate.thumb.jpg.468f9cd7551834bf2fb1e92bca0a7ae7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji Notesik zaczął lagować. BT zrywa z zestawem głośnomówiącym. Aktualizacja przez OTA. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

U mnie tak samo dobrze jak przed aktualizacją. Śmiga. BT z zegarkiem, głośnikiem, słuchawkami i samochodem ładnie się dogaduje. Nic nie zrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi