Skocz do zawartości
bishop1980

NOTE 8 [ 8.0.0 ] [ SM-N950F ] - N950FXXS5CRK4- [ XEO ] [ 13.12.2018]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka chwil i chyba pójdzie factory reset. Zawsze liczę się z tym, że po update może być taka konieczność. A od nowości było kilka aktualizacji i nigdy nie robiłem przywracania ustawień fabrycznych.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

No ja też nie robiłem po aktualizacjach resetu .... a może wgrałeś ostatnio jakąś apkę, która ci zacina sprzęt? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie aplikacje się nie zmieniły. Przerywanie i ponowne łączenie bluetooth zauważyłem odrazu, bo telefon aktualizował się w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zrób full wipe i po problemie. Ewentualnie z poziomu recovery wyczyść cache.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od czasu kiedy kupiłem Nota w przedsprzedaży, nigdy nie robiłem full wipe... Nie było takiej potrzeby wszystko chodzi jak w zegarku.

Może mnie ktoś oświecić dlaczego są takie problemy, skoro mamy takie same słuchawki. Takie pytanie z ciekawości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego właśnie pytałem, czy ktoś miał jeszcze taki problem. Zapewne aplikacje używane maja na to wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    12 minut temu, gregor_szczecin napisał:

Może mnie ktoś oświecić dlaczego są takie problemy, skoro mamy takie same słuchawki.

aplikacje, launchery .... to zapewne ma wpływ na wszelkiego rodzaju ściny i problemy po aktualizacji. Note 8 to pierwszy tel którego używam badziej "świadomie". Na poprzednich instalowałem wiele, na prawdę wiele apek i śmieci i często musiałem robić FR lub odinstalowywać po kolei zainstalowane apki aby tel wrócił do normalności. Przy N8 jedyną taką apką było (jest) substratum, z którym jakoś mi nie po drodze. Wszystko co złe w telefonie zaczynało się od substratum :) ale to bardziej wynikało (chyba) z mojej winy i z moich ustawień ........

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wam też po ostatniej aktualce zjada baterię? Zauwazylem to od kilku dni. Przez noc 7-8godz bezczynności jzjada 9-10 procent baterii. Apki mam ciagle te samo. Na poprzednich wersjach ok 2%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

A co Ci zjada? Które apki? Patrzyłeś w użyciach baterii??? Ja co noc podpinam pod ładowarkę, ale w weekend są czasem wyjątki i wtedy przez noc AOD mi w cholerę baterii zżera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, tunczyk1 napisał:

Panowie wam też po ostatniej aktualce zjada baterię? Zauwazylem to od kilku dni. Przez noc 7-8godz bezczynności jzjada 9-10 procent baterii. Apki mam ciagle te samo. Na poprzednich wersjach ok 2%.

U mnie również to zauważyłem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi