Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

krytanin

Android pay - po aktualizacji nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

krytanin   
    Otrzymana reputacja: 1
    krytanin
    Napisano (edytowane)

Witam.Posiadam wersję z LTE i po aktualizacji do oreo przestały działać płatności pay. Czy też tak macie ,pozdrawiam?

Edytowane przez krytanin
    Poprawiłem temat. Proszę lepiej opisywać tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kefir1992   
    kefir1992

Po udpate'cie aplikacja jest wyłączona i trzeba ze sklepu ją włączyć. Po włączeniu u mnie działa, ale koledzy od wersji BT pisali na forum, że im też nie działają płatności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krytanin   
    krytanin
    Napisano (edytowane)

Faktycznie metoda podana przez kefir1992 działa, ale u mnie  ta usługa wyłączyła się po 30 min i trzeba ją znowu włączyć, wiec trochę lipa.

Zastanawiam się do powrotu do  ustawień fabrycznych.Może ktoś wie jak zablokować  tą aktualizację by się zegarek za jakiś czas nie zaktualizował  znowu do oreo?

Mi nie zależy na najnowszym systemie, a na aplikacjach tego typu jak android pay.

Edytowane przez krytanin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kefir1992   
    kefir1992
    Napisano (edytowane)

Specjalnie wybrałem ten model, bo praktycznie żaden inny nie obsługiwał płatności i teraz jaja.

Znalazłem w sklepie aplikację Pay Enabler i ustawiłem ją pod dolnym przyciskiem (wcześniej używałem go do Google Pay) i jeżeli Google Pay jest wyłączone, to przechodzi do sklepu i można włączyć od razu, jeżeli jest włączone to uruchamia Google Pay.

Edytowane przez kefir1992

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Takaszi   
    Otrzymana reputacja: 0
    Takaszi

Z informacji wyczytanych w Googlu wynika, że funkcji Google Pay na smartwatchu można puki co korzystać będąc w USA lub GB. Wkrótce mają dodać kolejne kraje, może i my się załapiemy, jak nie to trzeba czekać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krytanin   
    krytanin
    Napisano (edytowane)

Witam.Od wczoraj na moim zegarku zaczął działać android pay bez włączania "pay enabler".Pojawiła się również ikonka w programach,wcześniej znikała lub jej wcale nie było.Ciekawe czy to już na stałe,czy Google coś poprawiło ,czy to tylko chwilowe zauroczenie:paluszkiem:.A jak u Was,dajcie znać-oczywiście na systemie OREO.Pozdrawiam

Edytowane przez krytanin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KrzychuG   
    Otrzymana reputacja: 20
    KrzychuG
    Napisano (edytowane)

Google Pay mi sie tez pojawil. Czy dziala to nie wiem bo akurat nie korzystam, ale wczesniej aplikacji nie bylo. Ogolnie ostatnio byla jakas aktualizacja Wear OS do 1.1 wiec pewnie z tym powiazane i ponownie "zezwolili" w naszym regione. Generalnie, wg informacji z Google IO do konca roku powinno u nas zawitac nieco wiecej uslug wiec moze to jakis krok to przodu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi