Skocz do zawartości
matix4321

Smartfon bezproblemowy w użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Chcę prosić o jeśli to możliwe podanie jakiś sprawdzonych smartfonów bezproblemowych w użytkowaniu. Obecnie mam Samsunga Galaxy J5 i ciągle męczy mnie problem z brakiem pamięci wewnętrznej. Po usuwałem to co nie potrzebne, co  można było to dałem na kartę pamięci i korzystając tylko z funkcji telefonu i fb oraz aparatu foto(oczywiście zdjęcia zapisywane są na karcie pamięci) po nie całym miesiącu wyskakuje komunikat o braku pamięci urządzenia. Kilka razy już do resetowałem, wgrywałem nowe wersje androida, zmieniałem ustawienia i nic nie pomaga. Chce teraz go zmienić na inny tylko mam problem z wyborem. Chce aby nowy telefon nie miał takiego problemu i można było z niego korzystać bezproblemowo. Jakie modele możecie mi polecić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Wszystkie "firmowe" czyli Sony, HTC, LG, Huawei, Samsung, Xiaomi, Lenovo i tak dalej a słowo "firmowe" oznacza bez krzaków typu Manta, Kiano, Lark, Goclever i podobnie. Szukaj telefonu który ma ekran minimum 5", minimum 3GB ram, minimum 16/32 GB pamięci wewnętrznej, rozdzielczość FHD a bedziesz raczej zadowolony.

dodana zawartość

No i telefon trzeba czyścić raz na 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    No i telefon trzeba czyścić raz na 2 tyg.

Równo co 2 tygodnie? Ja swój czyszczę jak się zabrudzi. Palcowanie się folii na wyświetlaczu zwłaszcza mnie denerwuje, ale to nie są stałe czasy.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Przecież wszyscy wiedzą o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Przecież wszyscy wiedzą o co chodzi...
    To znaczy?
    To mój pierwszy telefon z Androidem, najwyraźniej czegoś nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam
    topoll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Stock rom i bajzel w pamięci. Innych winnych nie widzę. No i te J5 aż takie cacy nie jest. Nie licząc trochę lepszej grafy i TDD to taki Huawei P8 :))) Nie ma co zbytnio wymagać od tego fona i zacząć trzeba od dobrego sprzątania pozostałości po aplikacjach i śmieci z neta. Facebooki i skajpy też robią syf w cache. U mnie po 3 dniach ganiania po necie jest 800MB syfu. Po tygodniu miałam bałaganu na 1,3GB. Ja mam nolimit na internet więc nawet google earth śmiga. Te pozostałe 7GB w wewnętrznej jestem na mocy zapchać w 20 dni :))) więc niech się kolega nie dziwi że mu pamięć znika. Dzisiaj flash 16GB w smartfonach to tyle co nic. Sam wujo Google i jego śmieci po aktualizacjach zjedzą dodatkowe 0,46GB a gdzie reszta? 

Edytowane przez milatam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x