Skocz do zawartości
Takaszi

stock Huawei Watch 2. Komenda Ok Google nie jest rozpoznawana.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim posiadaczom HUAWEI WATCH 2 (szczęśliwym, lub nie). Mój uszkodzony smartwatch został wymieniony na nowy (w ramach gwarancji), niestety po aktualizacji pojawiły się problemy. Z płatnościami w zasadzie wiadomo co i jak, ale mam kolejny problem. Nie działa komenda OK Google. Niby włączona, uprawnienia nadane (może nie wszystkie, albo nie takie) a nie reaguje na komendę. Może ktoś miał podobne problemy i je rozwiązał?

Podzielcie się wiedzą, proszę sporo korzystałem z tej funkcji.

PS

Sprawdziłem porady Googla i niby mam wszystko ustawione jak trzeba (na smartfonie też) a nie działa 

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też to nie działało, przed chwilą sprawdziłem. Wszedłem w ustawienia -> Personalizacja i wyłączyłem i włączyłem wykrywanie ok Google i teraz już działa. Jeżeli to nie pomoże to też był problem jak miało się 2 konta Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też masz Wear OS by Google 1.0? Konto mam jedno i na Smartfonie i na smartwatchu (to samo :-)).

Edytowane przez Takaszi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wersja 1.0. Jeszcze jedna możliwość to to, że na zablokowanym ekranie wykrywanie nie działa. Sprawdziłem i dzisiaj nadal działa, myślałem, że może tak jak z GPay - wyłącza się co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran odblokowany, Ustawienia, Personalizacja, Wykrywanie "OK,google" włączone i nic. Co dziwne jak dłużej przytrzymam przycisk zasilania to Asystent się włącza i wykonuje polecenia.

Edytowane przez Takaszi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi