Skocz do zawartości
Gwozdek

Gdzie najlepiej kupić P20?

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jak w temacie :) Poddawajcie tu swoje propozycje, ciekawe oferty, itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej wcale nie kupowac, jak kupilem wczoraj i zaluje, bryla tel ok ale reszta to caly czas ma sie wrazenie ze ma sie telefon z niskiej polki, przycina, miga obraz, wyglad ikon za wielki jak na rozmiar tel i wszystko wyglada jak by nie dopasowali do tego tel, dziwna skrzynka smsa od googla ktora jest tragiczna, glosnik glosny ale dzwiek bardzo znieksztalcony, ekran slabej jakosci w wielu aplikacjach i foto widac jak by ekran byl przejaskrawiony przez co kolory bardzo blade sie robia, brak kontrastu, na szczescie aparat jest ok, mialem p9 i bylem z niego zadowolony ale p20 porazka, moja mama ma p9 lite i kompletnie n8e czuje roznicy ze mam tel z wyzszej polki, zaluje ze nie wzialem mate 10pro albo note 8

Edytowane przez thomas516

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Jak to gdzie? Jak ktoś nie potrzebuje FV to z ogłoszeń. Oczywiście szukać branych z Play i Orange bo nie ma ryzyka blokady po nie opłaceniu abo z ratami. No i wymagać dowodu zakupu, czylu paragonu albo fv. Wczoraj kupiłem z olx nówkę za 1900 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla osób nie lękających się zakupu z tzw. "drugiej ręki" czyli odkupienia smartfona z przedłużenia umowy to na OLX można znaleźć już od 1700 PLN - tyle ja zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

mi nowka z Saturna wyszla za niecale 2k takze tez mozna upolowac z pierwszej reki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69
    3 godziny temu, MarlonRandom napisał:

Dla osób nie lękających się zakupu z tzw. "drugiej ręki" czyli odkupienia smartfona z przedłużenia umowy to na OLX można znaleźć już od 1700 PLN - tyle ja zapłaciłem.

Mogłem za tyle kupić tydzień temu z Rzeszowa. Tylko że wzięty w Plusie, więc... ;) Dałem 1,9K ale za playowskiego i bania spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz żadnej pewności że Play zaraz nie wymyśli czegoś żeby też blokować telefony, szczególnie że zapewne mali krętacze kupujący abonamenty na podstawione słupy tam się właśnie przenieśli z racji faktu, że telefony z Plus/T-mobile ciężko sprzedać. Przy obecnej modzie na blokowanie telefonów po imei odkup to w każdym wypadku ryzyko, które ponosisz płacąc dużo niższą cenę od sklepowej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie masz żadnej pewności że Play zaraz nie wymyśli czegoś żeby też blokować telefony, szczególnie że zapewne mali krętacze kupujący abonamenty na podstawione słupy tam się właśnie przenieśli z racji faktu, że telefony z Plus/T-mobile ciężko sprzedać. Przy obecnej modzie na blokowanie telefonów po imei odkup to w każdym wypadku ryzyko, które ponosisz płacąc dużo niższą cenę od sklepowej...
    Play aktualnie posiada opłaty za telefon wliczone w abonament. Aby blokować urządzenie musi zostać zawarta umowa sprzedaży urządzenia na raty. Wtedy gdy klient nie płaci to operator może zablokować urządzenie ponieważ jest w stanie udokumentować to, iż klient nie wywiązuje się ze spłaty urządzenia.

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do telefonów, generalnie urządzeń, z Plusa. Bardzo niewielka liczba, ale jednak są takie sztuki, jest bezpieczna. Są to smartfony od tzw konsumentów biznesowych. Wówczas faktura zakupu jest bez rat tylko zapłata przelewem. Takie urządzenia nie będą blokowane. Tą drogą kupują tylko firmy z tego co się orientuję. Oczywiście wszystko warto sprawdzać i kupować z głową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

Trafił ktoś może na jakieś dobre promo wersji 64GB ponizej 2000?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi