Skocz do zawartości
thomas516

Huawei P20. Nie mogę zmienić dźwięku powiadomienia w aplikacji SMS.

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to denerwuje. Jeden dźwięk na wszystko... Wcześniej miałem różny dźwięk na SMS, pocztę prywatną, służbową itd. A teraz wszystko idzie z jednym dźwiękiem... 😫

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp4ubw

Zawsze można zmienić aplikację do wiadomości i cieszyć się różnymi dźwiękami powiadomień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Hm, ja bym nie był taki chętny do zmiany, bo Android Messages można także używać z PC, a to spore ułatwienie.

dodana zawartość

Jest rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, miałem ten sam problem co wy. Dwa dni zeszło mi nad tym by dojść jak to należy zmienić i dzis rano udało się oto krótki opis z mojej strony. Należy wejść w wiadomości i na dole mamy ten znak + czyli nowa wiadomość i te kropeczki trzy czyli więcej , więc klikamy w więcej i z listy która nam się pokaże wybieramy pozycje ustawienia. Dopiero w tych ustawieniach z pozycji inne wchodzimy w dzwonki i wibracje. Tam mamy dopiero możliwość zmienienia dźwięku powiadomienia dla danej sim. W ogólnych ustawieniach zmiana nic nie daje i także byłem zdziwiony, ale jakimś trafem do szłem do tego że w samej aplikacji jest możliwość pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wysiek

U mnie nie ma czegoś takiego... Albo jestem ślepy

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Wysiek napisał:

U mnie nie ma czegoś takiego... Albo jestem ślepy

u mnie tez tego nie ma , no ale bylo kilka aktualizacji od tego momentu wiec juz moze ten sposob nie dziala bynajmniej ja nie moge znalesc u siebie rozwiazania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Huawei mate 20 lite i też nie mam opcji ustawień osobnych dzwonków na sms mail itp jaka lipa, jak tego nie poprawia sprzedaje to gó**o a miałem wybór z Samsung iem A7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wysiek

Zainstaluj sobie tą aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut

I wyciągnij w niej opcję zmiany dźwięku, jak wyżej podpowiedział kolega.

Ps. A jak masz się złościć na ten telefon z powodu takich bzdur, to pamiętaj, że zawsze możesz zainstalować sobie inne aplikacje ze sklepu - np do wiadomości Textra, do e-mail myMail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi