Skocz do zawartości
cholek3

Błąd weryfikacji - Nie można uruchomić urządzenia ponownie (Resetuj)

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@szakul

Co to by musiała być za apka, która ma aż taki dostęp do systemu by spowodować błąd weryfikacji? Jedyne aplikacje, które poza standardowymi przywilejami, mają większy "dostęp", to SABS i Better Battery Stats, których specjalnie tym razem nie konfigurowałem, żeby sprawdzić, czy problem się pojawi. No i się pojawił. 

dodana zawartość

Uśmiałem się troszeczkę dzisiaj. Byłem na czacie z Samsung support. Oczywiście, nie pomógł za wiele, kazał sprawdzić flagę Knox i czy urządzenie ma status "Official", itp. Odesłał mnie tylko do autoryzowanego serwisu. Ale z ciekawości, przy okazji zadałem mu pytanie, czy można użyć Odin, żeby wgrać na nowo oprogramowanie. W odpowiedzi dostałem, że Odin służy do sprawdzania, czy urządzenie ma root. Ehh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Remi_K

Przyznam, że jestem mocno zgodny z tym co napisał szakul...@cholek3 - daj znać jak zdiagnozowano problem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@Remi_K

Wgrałem wczoraj na nowo oprogramowanie, full wipe z pit. Zapewne to by była pierwsza rzecz w serwisie, więc równie dobrze mogłem to zrobić sam. Teraz czekam, zobaczę czy się powtórzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Remi_K

Serwis pewnie od tego zaczyna, ciekawi mnie bardzo czy problem się powtórzy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czenka

Ja zauważyłem że ten błąd weryfikacji mi się pojawiał jak tylko zaznaczyłem i odznaczylem debugowanie usb. Teraz mam tylko ustawione zaznaczone debugowanie usb i nie ruszam.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

Czyli miałeś też taki komunikat? 

Przyznam, że na pewno dwa razy zdarzyło mi się, że jak włączałem Debugowanie USB, zaraz potem klikałem klawisz "wstecz" tak intensywnie, że na moment pojawiał się komunikat z kluczem i zezwoleniem na połączenie z PC. Ale ponieważ wciąż klikałem "wstecz", okienko się "anulowało", więc musiałem wrócić, wyłączyć Debugowanie USB, włączyć ponownie, poczekać aż wyskoczy okienko "zezwalaj na połączenie z PC i klucz", zezwolić, dopiero wtedy wyszedłem klawiszem "wstecz". 

Jeśli to jest wina tego, to jest to ewidentnie błąd oprogramowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czenka

@cholek3
Tak, jak po zaznaczeniu debugowania usb i ponownym restarcie urządzenia wyskakiwało podaj hasło bo byla niby integracja w system urzadzenia i to niestety za każdym razem przywracało mi do ustawień fabrycznych bo niby podałem złe hasło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

Czy masz zaznaczone (włączone) Odblokowanie OEM? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czenka

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

A ja mam. Może dlatego u ciebie po ponownym uruchomieniu telefonu pytał o hasło, a u mnie nie. 

dodana zawartość

@jeronimo

Ty często pisałeś, że masz włączone Odblokowanie OEM na S7. 

Czy włączałeś już na S9? (nie przełączaj na razie, tylko odpisz). A może ktoś inny przełączał już Odblokowanie OEM? 

Edytowane przez cholek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi