Skocz do zawartości
cholek3

Błąd weryfikacji - Nie można uruchomić urządzenia ponownie (Resetuj)

Rekomendowane odpowiedzi

czenka
[mention=73629]jeronimo[/mention]

Jak mi się to stało za pierwszym razem to wgrałem oprogramowanie z plikiem home_csc, bo chciałem zobaczyć czy uda się tak uruchomić telefon. Oczywiście się nie dało. Gdy już Zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych ( poprzez ten komunikat) to po aktywacji "opcji programisty", zauważyłem że "odblokowanie OEM" jest znowu wyłączone choć powinno być włączone bo wcześniej je włączyłem. Więc nie myśląc wiele o tym znowu je włączyłem. I przy kolejnym uruchomieniu telefonu Znowu miałem ten komunikat o "błędzie weryfikacji" i oczywiście znowu musiałem wykonać reset do ustawień fabrycznych. W międzyczasie znalazłem temat na XDA, gdzie koleś Opisuje dokładnie taki sam problem. Pytanie tylko dlaczego u ciebie jest w porządku a u mnie nie. Jedyne co przychodzi mi na myśl to inne CSC. 

Spoiler https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/s9-oem-unlock-factory-reset-t3760780

5ac7c34b41490_Screenshot_20180406-195557_SamsungInternet.thumb.jpg.e2a2724d34e78828d2f9c2d44eb86bd4.jpg5ac7c35374aa5_Screenshot_20180406-195619_SamsungInternet.thumb.jpg.d1c71dd6baccdc625f7ea79dccb80828.jpg

Tak, zapytam na szybko. Czy na xda znaleźli rozwiązanie tego tematu bo nie mam czasu na przejrzenie tego tematu.

Mi stało się to samo wczoraj po odblokowaniu OEM default_sad.png

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

Niestety, nie do końca. Rozwiązanie jest takie, że jeśli chcesz mieć włączone Odblokowanie OEM, robisz to jak najwcześniej, bo występuje właśnie ten reset. I później już po prostu nie dotyka tej funkcji. 

No i sorry, wiem jakie to upierdliwe. Ja straciłem około 100 zdjęć. 

Na jakim jesteś oprogramowaniu. ARCC? 

Edytowane przez cholek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czenka

@cholek3

Jestem na ARCC.

No jakaś masakra. Spróbuje za jakiś czas po raz kolejny odblokować OEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

Czyli najnowsze. Jeszcze miałem nadzieję, że była to wina oprogramowania, bo u mnie stało się to na ARC5, czyli poprzednim oprogramowaniu. 

dodana zawartość

Chcę dzisiaj sam porobić testy (chociaż telefon mam już w sumie ustawiony na nowo) i nagrać telefonem wszystko. Ale najpierw sprawy żywieniowe w domu trzeba zrobić.?

dodana zawartość

@jeronimo

@czenka

Czy u was też pojawia się taka informacja przy próbie wyłączenia Odblokowania OEM? 

Spoiler

Screenshot_20180407-221055_Settings.thumb.jpg.55a7dffbabc45edefcf29b8bf3869085.jpg

• Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

@cholek3

Tak u mnie też pojawia sie ta informacja przy próbie wyłaczenia OEM.

Spoiler

Screenshot_20180407-232834_Settings[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@jeronimo

W S7 tego nie było. Owszem, była informacja z czym to się wiąże, ale na pewno nie było to przywrócenie do ustawień fabrycznych. 

Chyba już wiem, co mogło się stać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

@cholek3

Zgadza sie takiej informacji przy s7 edge nie było bo sam kiedys wyłaczałem OEM i nie przywracało do ustawien fabrycznych..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@jeronimo

I teraz pytanie... Czy ta sama informacja się pojawia przy próbie WŁĄCZENIA Odblokowania OEM. Jeśli tak, to sprawa załatwiona. 

Wiesz, co się stało w moim przypadku... Przeczytałem tylko "Wyłączyć Odblokowanie OEM?" a tego pod spodem już nie (bo po co, nie było tego wcześniej, myślałem, że to to samo info co w S7). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czenka

@cholek3

Tak, pojawiło się:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@czenka

Pojawia się ta sama informacja, że przy próbie WŁĄCZENIA Odblokowania OEM, telefon zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych? To właśnie miało miejsce również w twoim przypadku? Dlatego Tobie też przywróciło do ustawień fabrycznych? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi