Skocz do zawartości
zw13rzu

Aplikacja muzyczna do v30

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze Onkyo HF Player. Wersja płatna i bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zw13rzu
Dnia 1.04.2018 o 22:18, Darth Artorius napisał:

Jest jeszcze Onkyo HF Player. Wersja płatna i bezpłatna.

Ten player "testowałem" niecały rok temu przy okazji szukania czegoś do odtwarzania przez USB z tego, co pamiętam, to dawał rade, ale USB AUDIO PLAYER bardziej mi podchodził.
Pobawiłem się Neutronem i muszę przyznać, że jest najlepszy z tych, co do tej pory miałem do czynienia.
Praktycznie żadnych niemiłych niespodzianek. Player gra prawidłowo korzystając ze wbudowanego DAC, jak i z zewnętrznego — to najważniejsze.
Identyfikacja utworów w bibliotece prawie prawidłowa interfejs "startowy" trochę "siermiężny" ale mnogość ustawień i jest przyjemnie dla oka.
Ustawień zresztą jest sporo ogólnie, może to z początku przerażać, ale jest to ładnie i logicznie posegregowane i po krótkim czasie nie ma z tym problemu, poza tym program jest po polsku i dla nieanglojęzycznych to tez plus.
Można się przyczepić, że jest rozbudowany budzik, a nie ma edytora tagów, ale to są drobiazgi.
W pomocy programu jest link do forum i tam można się sporo dowiedzieć.
Reasumując na teraz polecam ten player jak najbardziej.
Pozdrawiam zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu
Poprawa pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale Neutron to po okresie  testów tylko wersja płatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zw13rzu

Poweramp i USB audio pro też nie są za darmo. Też nie lubię płacić i najpierw szukam darmowych alternatyw, ale jeżeli nie ma, to trudno stać było na telefon to i parę złotych na program się znajdzie.
Pozdrawiam zw13rzu

15.04.2018
Z ciekawości zainstalowałem z powrotem USB AUDIO PLAYER PRO i okazało się, że wydali nową wersję 4.X.X .
Zoptymalizowali program pod nowe smart fony między innymi pod v30 i teraz jest ok ,jako że ten program znam trochę czasu i się przyzwyczaiłem, znów jest dla mnie nr 1.
Nie mniej jednak Neutron jest oczywiście bardzo dobrym odtwarzaczem i postawiłbym między nimi znak równości.

Pozdro zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu
Nie ma co pisać post pod postem, poprawa pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi