Skocz do zawartości
Yameso

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Yameso

Ok, jest podobny temat ale dla i7500.

Coraz więcej osób posiada Spice, z tego co czytałem jest to nie najgorsze rozwiazanie dla nawigacji samochodowej. No i własnie - tutaj pytanie. Czy ktoś z was zakupił jakiś uchwyt samochodowy?

Na allegro w tej chwili są 4 propozycje:

http://allegro.pl/listing/search.php?category=8540&description=1&from_showcat=1&string=i5700

Korzystał ktoś? Macie jakieś opinie na ten temat? Ogólnie telefon sprawdza się jako nawigacja samochodowa po zakupie ktoregos z uchwytów i ładowarki samochodowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M.T.

Ja mam tani uniwersalny uchwyt o mniej więcej taki

http://allegro.pl/item1006805573_super_uchwyt_samochodowy_do_telefonu.html

Przyczepiłem go tak że praktycznie ten uchwyt na telefon opiera się o deskę rozdzielczą, w innym wypadku lekko się kołysze na naszych polskich drogach przez nierówności, a dobry sztywny uchwyt jak widać kosztuje z przesyłką 120zł to już lepiej dołożyć 80 i po 200zł chodzą normalne nawigacje 4,3cala .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuvok

HR warto kupić - to już mój 4 PDA/telefon, który jeździ sobie w HR :) aktualnie mam uniwersalny HR i jest ok, jeden mały problem, to naciskanie klawisza głośności przy wkładaniu do uchwytu, ale już po włożeniu to nie przeszkadza

duża zaleta HR - zmieniasz telefon i wystarczy zmienić tylko głowicę, przyssawka zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba TEN uchwyt. Giętki, że nie musi byś tylko w 1 pozycji ;) Używa go ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yameso

Jak dla mnie może miec wlasnie problemy z wstrzasami. Znamy polskie drogi, wiec istnieje prawdopodobienstwo ze ekran bedzie się opuszczał w dół powoli albo mocno wibrował w trakcie jazdy, przy czym, podkreślam, to tylko moja teoretyczna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuvok

mam giętkie ramię i sztywne (dokładnie takie HR jak oba wyżej w linkach z allegro) - w tym giętkim typu 'goose neck' zdecydowanie lepiej trzyma przyssawka (może dlatego, że giętkie ramię trochę amortyzuje wstrząsy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tjach

W poprzednim telefonie (Samsung i780) korzystałem z czegoś podobnego: http://allegro.pl/item1000303448_high_quality_2_solid_uchwyt_do_telefonow_pda_gps.html

Teraz nowy telefon również tam pasuje. Nic się nie dzieje, nawet na dużych wybojach i szybszej jeździe.

Edytowane przez tjach
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sobie radzicie z tym, ze wejscie ladowania jest na gorze telefonu?? To bardzo poroniony pomysl ze wzgledu na w zasadzie niemoznosc podlaczenia ladowania, gdy chcielibysmy uzywac telefonu w pozycji portretowej. Zostaje tyko poziomia, ale i tak jest niekorzystnie (no chyba, ze jezdzimy angielskim wozidlem: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi