Skocz do zawartości
Yameso

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

mrtur

Pasuje,pasuje. Jak dorwę coś do zrobienia fotek oprócz spicy(no bo jak zrobić jak będzie w uchwycie) to pokażę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pasuje,pasuje. Jak dorwę coś do zrobienia fotek oprócz spicy(no bo jak zrobić jak będzie w uchwycie) to pokażę.

To może ja oglądałem do innego modelu, ale sprzedawcy twierdzili że to do omni900>:(

zrób zdjęcie jak będziesz miał czy;) bo jak na 100% pasuje to po co przepłacać (a navi jest super w tym foniku) a to i piwko jakieś się znajdzie:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur

Teraz tak się przyjrzałem pierwszej ofercie z postu 24. Twierdziłem,że to jest to samo co ja kupiłem ale jest jedna różnica. Mój ma dwa narożniki i jedno trzymanie boczne a ten z aukcji dwa narożniki i dwa trzymania boczne.

Jutro zamieszczę bardziej szczegółowe zdjęcie razem z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wcześniej pisałem kupiłęm taki uchwyt BLUESTAR.

Jestem bardzo zadowolony, wszystko się trzyma pasuje, nie wypada.

Poza tym Jest uniwersalny i można użyć go do praktycznie każdego telefony/gps/mp4 (itd...) oraz ma też możliwość zamontowania go na wentylatorze. Przyssawka też trzyma perfekcyjnie. (właśnie sprawdzałem na szybie z szafki)

Polecam go ludziom, którzy chcą mieć możliwość użycia go np. po sprzedaniu Spici/innego telefonu i nie kupować innego uchwytu/głowicy HR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz tak się przyjrzałem pierwszej ofercie z postu 24. Twierdziłem,że to jest to samo co ja kupiłem ale jest jedna różnica. Mój ma dwa narożniki i jedno trzymanie boczne a ten z aukcji dwa narożniki i dwa trzymania boczne.

Jutro zamieszczę bardziej szczegółowe zdjęcie razem z telefonem

A nie ma to przypadkiem takiej samej budowy jak to co przedstawiłem w poście #21?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur

Pewnie tak,ale za chiny nie mogę tego obrazka powiększyć(max 150) i słabo widzę :).Jak obiecałem dziś zamieszczę zdjęcia.

Zrobione.Jakość taka jaka jest. film ciężko nakręcić z aparatu i to bez podstawki.

uchwytspica1.th.jpg

uchwytspica3.th.jpg

uchwytspica2.th.jpg

uchwytspica6.th.jpg

[ame]

[/ame]

//Edit

Drobne info do tego uchwytu

http://forum.android.com.pl/showpost.php?p=155043&postcount=63

Edytowane przez mrtur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asia
    asia: A czy ładowarka daję radę przy włączonym GPS, tzn czy jest w stanie naładować tel. Pytam, bo niektóre tego nie potrafią :)

Aha możesz napisać jakie parametry ma ładowarka (output)?

Ładowarka daje radę, jakieś dwa dni temu telefon zaczął mi jęczeć że zaraz się całkowicie rozładuje, podłączyłam ładowarkę i włączyłam nawigację, jechałam jakieś 20 minut i telefon się trochę podładował.

Niestety na ładowarce jest jedynie napisany input, na pudełku też nie było żadnych informacji. Producent to Global Technology.

Edit

Zrobiłam kilka fotek uchwytu, nawet można ustawić telefon w pionie i podłączyć ładowarkę, ale czy kabel nie będzie się przekręcał do przodu to jeszcze będę musiała przetestować na drogach.

post-16707-14255697599471_thumb.jpg

post-16707-14255697599843_thumb.jpg

post-16707-1425569760013_thumb.jpg

post-16707-14255697600399_thumb.jpg

Edytowane przez asia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten uchwyt z i900, i potwierdzam, pasuje prawie ze idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, powiedzcie mi czy wasze uchwyty trzymają się na szybie? Mam na myśli te z przyssawką. Mam w tej chwili dwa. Z moim drugim fonem HD2 praktycznie na pierwszej lepszej dziurze uchwyt lądował na podłodze. Spica wytrzymuje troszkę dłużej, wiadomo jest lżejsza. Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mawis

przyjąłem inne założenie - mam stare dobre ramię, jeszcze z MIO A702 i od tamtego czasu wymieniam tylko podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi