Skocz do zawartości
Yameso

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że podstawka z Mio mając mniejszą powierzchnie dużo pewniej trzymała się szyby. Spróbuję jeszcze z uchwytem do nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asia
    Kurcze, powiedzcie mi czy wasze uchwyty trzymają się na szybie? Mam na myśli te z przyssawką. Mam w tej chwili dwa. Z moim drugim fonem HD2 praktycznie na pierwszej lepszej dziurze uchwyt lądował na podłodze. Spica wytrzymuje troszkę dłużej, wiadomo jest lżejsza. Proszę o opinie.

U mnie trzyma się bardzo dobrze nawet gdy jadę po sporych dziurach.

Dziwna sprawa, gdyby jeden uchwyt był trefny to jeszcze ok, ale dwa? Próbowałeś dobrze umyć przyssawkę i szybę przed zamontowaniem uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, myte i to i to. Zobaczę patent z mocowaniem do kratki nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ori
    Mam ten uchwyt z i900, i potwierdzam, pasuje prawie ze idealnie.

Potwierdzam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

Mam taki problem. Kupiłem uchwyt samochodowy (taki rozsuwany) i jest taki problem, że jak włożę telefon to głośnik z tyłu jest przesłonięty przez ten uchwyt. W związku z tym w czasie jazdy głośność nawigacji jest mocno ograniczona. Czy da się coś z tym zrobić? Czy jest jakiś lepszy uchwyt który nie zasłaniałby głośnika z tyłu?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam,

Mam taki problem. Kupiłem uchwyt samochodowy (taki rozsuwany) i jest taki problem, że jak włożę telefon to głośnik z tyłu jest przesłonięty przez ten uchwyt. W związku z tym w czasie jazdy głośność nawigacji jest mocno ograniczona. Czy da się coś z tym zrobić? Czy jest jakiś lepszy uchwyt który nie zasłaniałby głośnika z tyłu?

pozdr

jak go mocujesz to nie dociskaj go do scianki :P tylko zostaw troszke meijsca zeby nie tlumilo az tak bardzo ;) ewentualnie nawierc dziure :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hopar

robertuw, Wiertarka w ręce i do boju. A co do przyssawki, to ponoć te przyssawki w niemarkowych uchwytach po jakimś czasie przestają trzymać. W sumie i tak się opłaca przy różnicy cen na poziomie 400%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że już o tym pisaliście, ale czy na 100% to będzie pasowało do Spici??

Nie ma z tym żadnych problemów??

Nie zużywa się??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur

Jak już pisałem mam do i900 ale dwa narożniki+1 zatrzask a tutaj są dwa więc 100% Ci nie dam.Natomiast ten co mam sprawuje się wyśmienicie.Przejrzyj wątek.Masz tam zdjęcia i krótki film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi