Skocz do zawartości
Yameso

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzisiaj dostałem zamówiony na allegro uchwyt od I900, potwierdzam pasuje idealnie;)miałem obawy bo nawet na stronie producenta są różne wymiary tych dwóch foników:oczami: ale zaryzykowałem i się opłaciło bo różnica w cennie jest kolosalna WAŻNE ;) uchwyt jest z dwoma narożnikami i jednym zatrzaskiem ten w 100% pasuje:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piopo

W końcu, po wielokrotnym przewertowaniu tematu i ja dokonałem zakupu tego uchwytu do i900 z rekomendacji w poprzednich postach. Jak otrzymam to zaraz napiszę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seed
    W końcu, po wielokrotnym przewertowaniu tematu i ja dokonałem zakupu tego uchwytu do i900 z rekomendacji w poprzednich postach. Jak otrzymam to zaraz napiszę co i jak.

Cena atrakcyjna, nawet bardzo. Napisz jak przyjdzie, bo skłaniam się to zakupu.

Jedno mi nie pasi za bardzo, mianowicie Napięcie wyjściowe DC 4,2V - 10V / 600 - 750 mA. Czy te parametry będą dobre ? Na oryginalnej ładowarce jest 5V 700mA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piopo

Ładowarka jest niestety nie do I5700 tylko do I900. Nie przejmuję się tym, ponieważ mam juz ładowarkę a chodzi mi wyłącznie o uchwyt. Przesyłka już wysłana przez sprzedającego, więc niecierpliwie oczekuję kiedy będzie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarzon

Jak to ten sam wtyk (a wygląda na micro usb) to powinna działać bez większych problemów. Przetestuj jak przyjdzie i napisz na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy ktoś kupił i używa takiego:

http://allegro.pl/item1122592881_uchwyt_anty_shock_samsung_i900_omnia_folia_lad.html

Chodzi mi o to czy "Anty-Shock" w tym wypadku jest warty zachodu czy lepiej pozostać przy tradycyjnym giętkim i opierać o deskę rozdzielczą?

I jeszcze jedno pytanie do posiadaczy uchwytów dedykowanych do omni i900: jak wygląda sprawa głośnika, jest zasłonięty? mocno jest zagłuszany przez uchwyt?

Edytowane przez peter2933

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur

Szczerze to mi się on nie podoba.Wolę giętki.Nie zauważyłem problemów z głośnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi