Skocz do zawartości
zukkiller

Telefon nie łapie zasięgu oraz nie widzi żadnej dostępnej sieci komórkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dzisiaj około godz 12 w południe gdy chciałem zadzwonić okazało się, że telefon nie ma zasięgu karta (Viking Mobile). Postanowiłem  uruchomić ponownie telefon lecz to też nic nie dało. Cały czas wyświetla tam gdzie zasięg przekreślone kółko  a przy zablokowanym tel pokazuje brak połączenia sieciowego. Oczywiście kartę sprawdzałem na innym tel. i działa. Wkładałem też inna kartę innej sieci i też brak sieci.  Z poziomu recovery robiłem factory reset  i nie pomogło. Wgrałem przez odin czysty najnowszy 8.0 i dalej brak sieci. Czyż by tylko Serwis???

Telefon z T-mobile brany w styczniu. Lepiej oddać telefon bezpośrednio do serwisu czy przez salon T-mobile bo podejrzewam, że bez tego się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    Witam wszystkich. Dzisiaj około godz 12 w południe gdy chciałem zadzwonić okazało się, że telefon nie ma zasięgu karta (Viking Mobile). Postanowiłem  uruchomić ponownie telefon lecz to też nic nie dało. Cały czas wyświetla tam gdzie zasięg przekreślone kółko  a przy zablokowanym tel pokazuje brak połączenia sieciowego. Oczywiście kartę sprawdzałem na innym tel. i działa. Wkładałem też inna kartę innej sieci i też brak sieci.  Z poziomu recovery robiłem factory reset  i nie pomogło. Wgrałem przez odin czysty najnowszy 8.0 i dalej brak sieci. Czyż by tylko Serwis???
    Telefon z T-mobile brany w styczniu. Lepiej oddać telefon bezpośrednio do serwisu czy przez salon T-mobile bo podejrzewam, że bez tego się nie obejdzie.

Ty brałeś w T-mobile czy kupiłeś od kogoś?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ty brałeś w T-mobile czy kupiłeś od kogoś?

Żona mi wzięła jak przedłużyła abonament. Dzwoniłem do T-Mobile to babeczka sprawdzała blokady to powiedziała że brak chodź nie podawałem imei.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    Żona mi wzięła jak przedłużyła abonament. Dzwoniłem do T-Mobile to babeczka sprawdzała blokady to powiedziała że brak chodź nie podawałem imei.

Spytałem bo jeżeli nie spłaca się w T-mobile rat za telefon to blokują imei i objawy są takie jak opisałes czyli brak sieci na terenie kraju.Jeżeli spłacacie w terminie to oczywiście serwis .Jak kupowała w styczniu to powinieneś mieć dostęp do gwarancji guard S8 a więc naprawa w 2 godziny albo wymiana na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@zukkiller

A sprawdzałeś w ustawieniach - telefon informacje - informacje o oprogramowaniu czy masz wyswietlana wersje modemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=128215]zukkiller[/mention]
    A sprawdzałeś w ustawieniach - telefon informacje - informacje o oprogramowaniu czy masz wyswietlana wersje modemu?
    Tak wyświetla. Co prawda rachunek jest nie opłacony ale spóźnienie to 4dni. Ale tak jak pisałem wyzej pani z tmobile powiedziała że nie ma blokady a dla pewności połączyłam się z działem technicznym i potwierdzili że brak blokady lecz też nie sprawdzali po imei. Sam już nie wiem czy to T-mobile zablokowała czy faktycznie coś padło. ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włóż inną kartę i sprawdź czy działa. Jeśli nie to reset ustawień. Jeśli po tym nie będzie działać na Twojej karcie lub innej, radzę oddać się do salonu T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Dokładnie, sprawdź na innej karcie SIM. Skoro robiłeś hard reset itd i jesteś pewien, ze telefon nie jest zablokowany, to pewnie padł moduł GSM i zostanie Ci serwis. Oddawałbym bezpośrednio do serwisu, oddanie do T-Mobile wydłuzy tylko czas realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Najpierw to niech sie uda razem z telefonem i karta do BOK T-Mobile i sie dowie na miejscu czy ma blokade czy nie. Nie ma co odrazu isc do serwisu, bo przypuszczam że dowie się tego o czym ja już jestem przekonany.:P

@zukkiller

Tak jak napisali koledzy najpierw sprawdź na innej karcie sim innego operatora, ale przypuszczam że nie bedzie to wina modułu GSM. Coś czuję że jest telefon zablokowany.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    Najpierw to niech sie uda razem z telefonem i karta do BOK T-Mobile i sie dowie na miejscu czy ma blokade czy nie. Nie ma co odrazu isc do serwisu.
    Tak jak napisali koledzy najpierw sprawdź na innej karcie sim innego operatora, ale przypuszczam że nie bedzie to wina modułu GSM.
    Pisał w pierwszym poście że sprawdzał na innej karcie.Jak dla mnie to blokada od T- mobile za spóźnioną płatność .

Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi