Skocz do zawartości
Mad Max

Aktualizacja Motorola Milestone 2 do Android 2.3

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przypadkiem MM1 i MM2 nie mają tego samego aparatu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co? Mozliwe ze maja sprzetowo, ale faktem jest ze robi duzo duzo duzo gorsze zdjecia, mialem kamyka 1 i bylem zachwycony jakoscia, mialem przy sobie cyfrowke. A teraz? Jestem zalamany, to tak jakbym nie mial aparatu w telefonie, jakosc jest tragiczna. Moj kolega ma taki sam telefon, kupowalismy razem i jakosc jest taka sama, wiec to nie wina egzemplarza. Pamietam ze majac kamyka 1 porownywalem z htc desire i xperia x10, kamyk wygrywal. A teraz? Moge go porownac do 6630. W G1 mialem lepsza jakosc

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj alternatywnego oprogramowania aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już byłem zdecydowany na oficjalną aktualizację i dzisiaj ją miałem robić, ale wchodzę na forum i co widzę? http://forum.android.com.pl/f262/ics-30-12-2011-alpha-cyanogenmod-9-for-motorola-milestone-2-android-4-0-3-a-125292/ Chyba jeszcze chwilę się pomęczę na Froyo i zobaczę jak się będzie rozwijać temat CM9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Probowalem juz paru programow do robienia zdjec, nic one nie daja, tam jest moze inna matryca, lub soczewka. nie wiem aparat jest nie zdatny do uzytku, szumy sa straszne, po przyblizeniu wszystko takie niewyrazne. Nie przekonacie mnie, dlatego ze mialem ztycznosc z wieloma andrkami i z kamykiem 1.

A co do CM9 czy to bedzie lepsze od oryginalnego piernika motoroli?? no nie wiem. A dlaczego nie mozemy zmieniac softu na np taki? motorola cos zablokowala przy upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy CM9 będzie lepszy od oryginalnego piernika moto? Myślę że tak, pod warunkiem że wszystkie błędy zostaną naprawione. Już w tym momencie są do wyboru 2 wersje - dla kamyków z froyo i gb. Podejrzewam że ta działająca na kernelu z ostatniej aktualizacji będzie działać jeszcze szybciej i stabilniej ;)

Zmieniać softu nie możemy gdyż moto zmieniło kernel w takim stopniu, że obecne custom romy nie chcą się uruchamiać. Deweloperzy muszą je poprawić, inaczej próba uruchomienia będzie się kończyła czarnym ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest szansa ze zalapiemy sie na andrka 4.0 z cm9? Chodzi Ci co maja imbrowy chlebek od motoroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak i tak. Łapać się na CM9 już się łapiemy, tyle że system jest w wersji Alpha, co skutkuje raczej złym działaniem (problemy z fc, baterią, lagi i inne błędy). Tak czy inaczej ja na razie nie aktualizuję swojego kamyka ze względu na dostęp do miui i cm7, które działają o wiele lepiej. A że blura i wyglądu serwowanego przez moto nie lubię, nie mam wyboru jak zostać na froyo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co jest jeszcze kiepskiego w 2.3? Ze nie ma wyboru jakosci dzwieku rozmow, wczesniej to bylo w 2.2 i jak testowalem to dzialal, teraz tej opcji nie ma i chyba jest gorszy dzwiek. Musze porownac u kolegi co ma jeszcze 2.2. Ale dlaczego tej opcji nie ma? Bez sensu calkowicie, gdyby chociaz wybrali najlepsza jakosc to by bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bobuniek z tego, co pamiętam to jest taka opcja, w ustawieniach, ale głowy nie dam. Musze na Pierniku dokładnie poszukać

Wysłane z mojego MotoA953 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ethylowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi