Skocz do zawartości
Sebastian Streciwilk

Czy ekran ochrony 3D do dobra inwestycja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu by poznać wasze zdanie jak chronić ekran w telefonie żeby nie tracić jakość na wyświetlaczu (kolorach), które trzeba przyznać nie powalają.

Miałem już kilka szkieł hartowanych prosta szybka(kształt) pękały mi dosłownie po 3-4 dniach i zapasy się już skończyły :<.

Nie wiem czy to kwestia złego użytkowania czy to wina tego, że ekran jest zakrzywiony i szkło odstaje.

Kupowane przeze mnie szkła szybko się rysowały i pękały, a wymiana co kilka dni jest nie wygodne i po pewnym czasie męczące.

Popatrzyłem na internecie i jest do wybory jeszcze dwa rodzaje ochrony ekranu.

1.Foli, ładnie przylega, ale raczej nie uchroni nasz telefon przed rozbiciem jeśli upadnie i nie jest pełno wymiarowa.

2.Ekrany ochronę 3D, z tego co wyczytałem to chroni cały ekran wraz z zakrzywionymi krawędziami.
    Interesuje mnie jakość tych ekranów ochronnych 3D, raz kupiłem sobie do Samsunga A3 2016 i jakość była beznadziejna gorsze kolory, mocne odbicie świateł oraz gwiazdki...

Czy osoba która posiada ekran ochrony 3D mogła by się podzielić opinią na ich temat ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi