Skocz do zawartości
Jointus

Po aktualizacji mam problemy z nawiązaniem połączenia, mobilnym internetem i wykrywaniem zasięgu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Jestem (dotychczas) szczęśliwym posiadaczem Asusa Zenfone 3 ZE520KL. Niestety po ostatniej aktualizacji FOTA (nie podam numeru - chyba, że da się to jakoś znaleźć?) mam mega problemy z siecią - albo nie mogę wykonać połączeń pomimo że pokazuje zasięg, albo momentami zasięg zupełnie ginie. To samo z internetem. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i/lub znalazł na nie remedium? 

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bida z nędzą na forum tego telefonu. Miałem ten sprzęt tylko tydzień bez karty sim i jedyny problem jaki miałem to niestabilne połączenie wifi i ze dwie zawiechy. Po odblokowaniu telefonu chwilę działało wifi, potem chwile nie i w końcu łapało i było już ok. Od dwóch tygodni z telefonu korzysta już normalnie mama i nie zgłasza żadnych problemów. Zainstalowany jest najnowszy soft ze strony wsparcia ASUS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakiekolwiek remedium na tą sytuację? Pracuję przy użyciu telefonu a teraz nie mam praktycznie 90% czasu internetu, a po wtóre jak już ktoś się do mnie dodzwoni to nic nie słychać. HELP! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zaczął od przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I od tego zacząłem. Było lepiej przez kilka godzin. Dzisiaj od rana znowu te same problemy. Klienci nie mogą się do mnie dodzwonić, maile nie dochodzą, strony się nie wczytują. Pomocy! 

Edytowane przez Jointus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzałeś może czy w drugim gnieździe na kartę sim też są problemy z zasięgiem? Jeżeli to nie pomoże to zostaje chyba serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A rootowanie telefonu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Root to nie naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki sam problem. Na poprzedniej aktualizacji problem nie występował. W ogóle nie występował a na tej najnowszej teraz nie mogę włączyć Wi-Fi. . Nie nie pomaga 🤮

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi