Skocz do zawartości
Kitten

Moto G5S - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

QkiZ

Ten link jest poprawny

https://rsdsecure-cloud.motorola.com/download/MONTANA_NPPS26.102-49-11_cid50_subsidy-DEFAULT_regulatory-DEFAULT_CFC.xml.zip

Ale cały czas dostaje access denied. Ale próbuje to jakoś ugryźć. Może wgetem pójdzie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, QkiZ napisał:

Ten link jest poprawny

https://rsdsecure-cloud.motorola.com/download/MONTANA_NPPS26.102-49-11_cid50_subsidy-DEFAULT_regulatory-DEFAULT_CFC.xml.zip

Ale cały czas dostaje access denied. Ale próbuje to jakoś ugryźć. Może wgetem pójdzie.

Z kwietnia też pokazuję access denied

Chyba że porostu dla tego modelu nie udostepnia obrazów systemu ale to by było dziwne ciekawe czy dla moto g5 zwykłej bez s pobierze tą metodą soft.

Pewnie będę sciagać z nieoficjalnych źródeł i jakimś antywirusem skanować czy coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

A zapodaj testowo linka do kwietniowego obrazu. Na pewno udostępniają obrazy dla G5S, mają cały strone internetową do pobierania obrazów, niestety dostępny po zalogowaniu dla autoryzowanych serwisów.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 minut temu, QkiZ napisał:
    https://rsdsecure-cloud.motorola.com/download/MONTANA_NPPS26.102-49-8_cid50_subsidy-DEFAULT_regulatory-DEFAULT_CFC.xml.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

access denied, niestety. testowałem różne przeglądarki i różne lokacje i vpn

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, QkiZ napisał:

access denied, niestety. testowałem różne przeglądarki i różne lokacje i vpn

Dzięki za pomoc

Udało mi się zacząć pobieranie ale teraz nie ściągnę tylko wieczorem spróbuje bo szkoda mi transferu mobilnego.Na przeglądarce Chrome w trybie incognito

(MONTANA_NPPS26.102-49-11_)

Ale na 100% to soft na g5s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Myślę że jest to specjalnie tak zrobione z tym access denied. Nawet gdy specjalnie wpiszesz zły adres też daje ten sam błąd. Dlatego ważne aby mieć w 100% pewny link. I pewnie też wali tym błędem gdy może serwer jest przeciążony, bo pewnie dlatego raz jest access denied, a raz działa.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    21 minut temu, QkiZ napisał:

Myślę że jest to specjalnie tak zrobione z tym access denied. Nawet gdy specjalnie wpiszesz zły adres też daje ten sam błąd. Dlatego ważne aby mieć w 100% pewny link. I pewnie też wali tym błędem gdy może serwer jest przeciążony, bo pewnie dlatego raz jest access denied, a raz działa.

A ja myśle że go nie ściągnę bo staneło na 9% ani ruszy klikam wznów ale tylko łaczenie z siecią. I wstrzymanie. I mam problem

A link jest taki pełny dla czerwcowej porawki moto g5s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Też tak miałem ale ponawiałem dwa razy na Edge I poszło. Skoro wiemy że taki jest na pewno to spróbuje jeszcze raz. Może by jakiś skrypt ogarnął aby próbował aż do skutku pobrać.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    24 minuty temu, QkiZ napisał:

Też tak miałem ale ponawiałem dwa razy na Edge I poszło. Skoro wiemy że taki jest na pewno to spróbuje jeszcze raz. Może by jakiś skrypt ogarnął aby próbował aż do skutku pobrać.

Po 20 minutach ruszyło samo z siebie aż 30% jest ściągam po lte.(nie wiem co tak wolno)

Przynajmniej nie przerwywa ściągania tylko wstrzymuje na szczęście.Wolno ale może dojdzie do 100%

Wychodzi na to że czeba używać do ściągania przeglądarki z funkcją wstrzymywania pobierania bo jakieś przerwy są w sumie może rzeczywiście serwer przeciążony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi