Skocz do zawartości
Kitten

Moto G5S - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie bez znaczenia i tak 

ale odkrylem jedna rzecz na oreo,działa te ikonki od przesyłu danych teraz,nie wiem czy to oreo robi obojetnie czy masz dobry soft czy play poprostu tez wypusci tą ota ops28.65-36 dla sanders 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam sobie poczekam aż ktoś się pochwali np. na Reddit że oficjalna aktualizacja jest dla reteu wtedy wgram sobie ją na czysto i pobiorę bezpośrednio.

A i tak teraz jestem na poprawce bezpieczeństwa z czerwca na g5s aktualizacji ota z sierpnia nie dostałem(telefon był z Play chodź mam wgrany czysty soft reteu i tak mi nie wykrywa) a nie opłaca mi się ściągać cały soft teraz z tą poprawką jak na dniach lub za miesiąc będzie oficjalne Oreo dla reteu mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Narv

@Snajper2 To i tak nieźle, ja na swoim G5S bez brandu miałem ostatnią OTA z poprawkami z dnia 1 października 2017. Nie wiem ja w tej sytuacji działa to ich OTA, według mnie bardzo kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tata miał czerwcową jak się nie mylę

Przychodziły co 2 miesiące około

Ale wgrałem mu tego oreo przez fastboota i zobaczymy czy aktualizacje będą przychodzić

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że dla reteu dla g5s najnowsza prawka ota jest z czerwca(chodź na xda jest z sierpnia)

Tutaj w tabeli tak jest:

Trafiają też się modele które właśnie nie dostają wogóle ota taka seria czy coś się trafiła ale w sumie w innej marce telefonów też to się zdarzało.

Poczekam do oficjalnego wydania Oreo dla reteu może dostanę ota ale żeby się do nowego roku wyrobili.

Myślałem nawet kupić Moto g6s plus ale zrezygnuję poszukam czegoś w programie android one ?

Gdyby Moto g6s plus miała lepsze wsparcie aktualizacji to bym kupił bo ma fajne parametry i NFC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Narv
    47 minut temu, Snajper2 napisał:

Gdyby Moto g6s plus miała lepsze wsparcie aktualizacji to bym kupił bo ma fajne parametry i NFC. 

O tym chyba można zapomnieć, to już nie to samo Moto odkąd swoje łapy położyło na tej marce Lenovo - a szkoda.

Edytowane przez Narv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wysyp aktualizacji. Już 3 idzie... Póki co poprawki zabezpieczeń. W tej chwili instalują się z lutego 2018 r. Ale android dalej 7.1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Jaki wysyp? Na G5S+?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G5s bez plusa.
    Ostatnia aktualizacja pobrana dziś z poprawkami zabezpieczeń na 1 czerwca 2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.10.2018 o 18:47, pleb0 napisał:

A działa platnosc nfc normalnie ? Bo słyszałem że nie działa a na tym mi zależy ...

Hej, wgrałem wersję OPP28.65-37 bez czyszczenia user data na 7.1.1 z poprawkami z czerwca i płatności NFC działają jak należy. Co prawda za pierwszym razem wywaliło błąd o niewłaściwej karcie dodanej do konta (Android Pay) ale wystarczyło dodać ją jeszcze raz i teraz wszystko śmiga.

Edytowane przez v4n3llu5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi