Skocz do zawartości
Kitten

Moto G5S - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Kitten

Wątek właściwy dla G5S+. Tylko ludziska nie czytają tematu. :) 

Edytowane przez Kitten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ
    Ja mam poprawkę z lutego
    Wersja oprogramowania Playpl
    Kanał oprogramowania reteu
    Pasowało by się jakoś pozbyć tego brandu bez Play.
    Ale mam pytanie gdzie znajdę ewentualnie w przyszłości poprawkę bezpieczeństwa nową i jakaś instrukcję jak wgrać.
    Czy warto zrobić kalibrację bateri (na forum Lenovo zobaczyłem instrukcję) czy to tylko taki pic na wodę.
    I strasznie słaba jest ta moto g5s że po odpaleniu Word of tanks działa na niskich spodziewałem się chociaż średnich ustawień chodź to dziwne bo spróbowałem pugs mobile to nawet przyzwoicie wyglądało (oczywiście to tylko dla testu)
    To masz w końcu kanał playpl czy reteu?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, QkiZ napisał:

To masz w końcu kanał playpl czy reteu?

Wariant oprogramowania Playpl

Tak mi w ustawieniach widnieje

Mam aplikacje Play i tapety więc brand jest chyba i nie mam marcowej poprawki

Edytowane przez Snajper2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Debranduj będzie nowsza wersja jak kanał reteu. My mamy problemy bo kanał playpl

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ
    Wariant oprogramowania Playpl
    Tak mi w ustawieniach widnieje
    Mam aplikacje Play i tapety więc brand jest chyba i nie mam marcowej poprawki
    Możesz wrzucić screen? Miałem playpl kanał oprogramowania, ale po debrandzie mam reteu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to wygląda

I mam też dziwny problem z wot blitz gdy go włączę i lte(play roming Orange) zrzuca mnie do h+ nie pomaga nasztywno kodem *#*#4636*#*# ustawienie lte olny i tak sie przełączy

Screenshot_20180401-165924.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 1.04.2018 o 16:56, QkiZ napisał:

Możesz wrzucić screen? Miałem playpl kanał oprogramowania, ale po debrandzie mam reteu.

Zalezy od szczescia :D

Nieraz jest reteu nieraz jak play kombinuje masz playpl i jedynie zmienisz w /data/system bo utag jest chroniony

dodana zawartość

Moj tata mial playpl i reteu (niby g5s ale na g5s plus tez to sie zdarza) wgralem czysty soft fastbootem i ma reteu tylko

Edytowane przez Adrian Szymański_398951
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Adrian Szymański_398951 napisał:

Zalezy od szczescia :D

Nieraz jest reteu nieraz jak play kombinuje masz playpl i jedynie zmienisz w /data/system bo utag jest chroniony

dodana zawartość

Moj tata mial playpl i reteu (niby g5s ale na g5s plus tez to sie zdarza) wgralem czysty soft fastbootem i ma reteu tylko

Tylko pytanie takie na tym temacie xda jest komentarz że osoby nie mają Certfikat Google Play a ja się obawiam bo by mi aplikacje bankowe nie zadzialały a jak zacznę zabawę to nawet nie mam kopi zapasowej obrazu systemu z play(żeby pomyśleć o tym to trzeba bootloadera odblokować i jakiś sposób zastosować.

Ogólnie jestem na sofcie play i jeszcze nie jest tragicznie bo poprawka z lutego a przecież dopiero kwiecień jest.

Edytowane przez Snajper2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Snajper2 napisał:

Tylko pytanie takie na tym temacie xda jest komentarz że osoby nie mają Certfikat Google Play a ja się obawiam bo by mi aplikacje bankowe nie zadzialały a jak zacznę zabawę to nawet nie mam kopi zapasowej obrazu systemu z play(żeby pomyśleć o tym to trzeba bootloadera odblokować i jakiś sposób zastosować.

Ogólnie jestem na sofcie play i jeszcze nie jest tragicznie bo poprawka z lutego a przecież dopiero kwiecień jest.

Bedziesz mial normalnie certyfikacje google.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ
    Mam aplikacje dwóch banków (mBank i BGŻ BNP Paribas) i obydwie działają na roocie. Pytanie czy chcesz używać Google Pay i Xposed.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi