Skocz do zawartości
Kitten

Moto G5S - aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Fido89 napisał:

Macie branding? U mnie XT1794 z "wolnego rynku" (Media Markt) nie woła o aktualizację. 

Ja też mam G5S z wolnego rynku, bez brandingu. Na XDA ktoś napisał z Portugalii że też dostał aktualizację. Odpal LMSA podepnij telefon i sprawdź, może "zaskoczy" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fido89
Ja też mam G5S z wolnego rynku, bez brandingu. Na XDA ktoś napisał z Portugalii że też dostał aktualizację. Odpal LMSA podepnij telefon i sprawdź, może "zaskoczy" 
Dzięki za odpowiedź. Znajdę jakiegoś kompa i odpalę.

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

I jak wrażenia z użytkowania Oreo? Dotyk, bateria, cała reszta działa dobrze?

Edytowane przez mick989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vaurus

Witam po aktualizacji do androida 8.1 oreo nie działa dotyk , nie mogę włączyć debugowania usb jedynie moge wejść w Fastboot Flash Mode (Secure)

z tego co czytałem pewnie jest to nie oryginalny wyświetlacz , czy da się jakoś przywrócić androida 7.1 proszę o odpowiedz ale tak krok po kroku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, mick989 napisał:

I jak wrażenia z użytkowania Oreo? Dotyk, bateria, cała reszta działa dobrze?

U mnie wszystko działa super. Praktycznie tak samo szybko jak na 7.1.1 może nawet ciut płynniej. Na plus na pewno działanie czytnika palca - szybciej i bardziej celnie. Aparatu jeszcze nie sprawdzałem, na pewno działa 😀 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fido89

@marchelius dostałeś OTA czy wymuszony programem? No mnie ten aparat ciekawi, nie tyle zdjęcia co filmy w zwolnionym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Fido89 napisał:

@marchelius dostałeś OTA czy wymuszony programem? No mnie ten aparat ciekawi, nie tyle zdjęcia co filmy w zwolnionym tempie.

Dostałem aktualizację przez OTA.

Co do aparatu to jest opcja nagrywania w slow-motion, nawet nieźle działa, sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fido89

Dzięki za odpowiedź. U mnie na 7.1.1 działa jak chce. Raz ostrość łapie naprawdę dobrze, raz nie łapie wcale a innym razem po zakończeniu nagrywania wyrzuca monit o błędzie rejestracji wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jak wgram ten soft z play pl na czyste reteu to nic nie powinno się stać i będzie certyfikat google?bo aktualizacji dalej brak;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, michal840128 napisał:

czyli jak wgram ten soft z play pl na czyste reteu to nic nie powinno się stać i będzie certyfikat google?bo aktualizacji dalej brak;-(

Tego chyba nikt nie zagwarantuje. Poza tym region reteu dostał oficjalną aktualizację do Oreo, więc chyba nie warto ryzykować. Wydaje mi się mocno, że aktualizacja pojawi się na sofcie z poprawkami bezpieczeństwa z czerwca 2018 (NPPS26.102-49-11). Jeśli masz soft z poprawkami z 2017r (np. NPP26.102-49) bo bardzo wielu użytkowników "utknęło" z tym softem, to podłącz najpier telefon do kompa i użyj LMSA - powinien znaleźć aktualizację. Być może znajdzie najpierw do softu NPPS26.102-49-11 a po aktualizacji telefon powinien znaleźć aktualizację do Oreo z poziomu OTA. Jeśli nie znajduje a masz już w telefonie soft NPPS26.102-49-11 to pomimo tego wypróbuj LMSA. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi