Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Uwaga! Bardzo proszę, aby komentarze tutaj zamieszczane miały trochę więcej treści, niż 'ja mam aktualizację', 'ja nie'. Takie posty nie wnoszą absolutnie nic do prowadzonej tu dyskusji, a tylko tworzą niepotrzebny spam. Mile widziane są uwagi dotyczące aktualizacji, własne wrażenia, itp. Wpisy nie zawierające żadnych rzeczowych informacji będą ukrywane.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Temat służy do dyskusji i zgłaszanie problemów dotyczących aktualizacji oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Pojawiło się TWRP do modelu P20. Działa prawidłowo. Ten model został dodany w programie Tool all in one. Można nim odblokować BL, wgrać TWRP, usuwać aplikacje systemowe i wiele innychg rzeczy.

XDA:   https://forum.xda-developers.com/android/software/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3358711

To info dla osób zmieniających oprogramowanie po swojemu. Magisk również jest już dostępny dla tego modelu.

Schowek01.jpg.36e483a9e520f252027c2defde17de4b.jpgSchowek01a.jpg.9e3a33a55b727368e016f24cef8e1d8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest mój pierwszy Huawei do tej pory miałem głównie HTC i Samsungi, więc mam takie pytanie jak u Haweia jest z aktualizacjami? Można liczyc na Androida P w przyszłości czy raczej marne szanse? Jak często są aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1
    Pojawiło się TWRP do modelu P20. Działa prawidłowo. Ten model został dodany w programie Tool all in one. Można nim odblokować BL, wgrać TWRP, usuwać aplikacje systemowe i wiele innychg rzeczy.

XDA:   https://forum.xda-developers.com/android/software/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3358711

To info dla osób zmieniających oprogramowanie po swojemu. Magisk również jest już dostępny dla tego modelu.

Schowek01.jpg.36e483a9e520f252027c2defde17de4b.jpgSchowek01a.jpg.9e3a33a55b727368e016f24cef8e1d8e.jpg
    Odblokowanie jest nadal po stronie Huawei czy jest jakiś exploit?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Nie ma. Kod ze strony Huawei tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    3 godziny temu, Brolly666 napisał:

To jest mój pierwszy Huawei do tej pory miałem głównie HTC i Samsungi, więc mam takie pytanie jak u Haweia jest z aktualizacjami? Można liczyc na Androida P w przyszłości czy raczej marne szanse? Jak często są aktualizacje?

Na 100% będzie P. Łatki mniej więcej co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzmi dobrze  Aktualizacje przez OTA?

Właśnie zrobiłem skanowanie aktualizacji i coś się pobiera...fa7b4540be7a5bdbfec0cd7080181553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, sp4ubw napisał:

Nie ma. Kod ze strony Huawei tylko.

jest jakaś instrukcja odblokowywania i wgrywania customów na P20?

po latach samsunga i htc zaczynam z huawei jakby od zera więc proszę o pomoc i wyrozumiałość :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

P20, P20 Pro, Mate 10 Pro i inne mają tę samą instrukcję. Zajrzyj na przykład do działu Mate 10. Różni się tylko nazwą modelu i innym TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

o dziwne, ja nie mam jeszcze zadnej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi