Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Uwaga! Bardzo proszę, aby komentarze tutaj zamieszczane miały trochę więcej treści, niż 'ja mam aktualizację', 'ja nie'. Takie posty nie wnoszą absolutnie nic do prowadzonej tu dyskusji, a tylko tworzą niepotrzebny spam. Mile widziane są uwagi dotyczące aktualizacji, własne wrażenia, itp. Wpisy nie zawierające żadnych rzeczowych informacji będą ukrywane.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Nic nie musiałeś usuwać. Wystarczyło zmienić sposób wyświetlania zdjęć w galerii :D

Screenshot_20190212_111131_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie oprogramowanie jest najnowsze ? Ja mam Androida 9 z końcówką 160. Jest coś nowszego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales
    Jakie oprogramowanie jest najnowsze ? Ja mam Androida 9 z końcówką 160. Jest coś nowszego ?
    Tak 197

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P20_Dr

Witam,

Wiem, że wątek był już poruszany, ale zapytam ponownie może komuś od tego czasu udało się rozwiązać problem. Po aktualizacji systemu do Androida 9 z końcówką 160. przy kontaktach bez przypisanego zdjęcia android przypisała automatycznie swoje jakieś badziewia. Strasznie mnie to drażni... można to usunąć albo zastąpiłć swoją galerią zdjęć? Może jest jakiś motyw, który to zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zaktualizowany Android 9 z wersji 160 do 197 poprzez HiSuite. Operator Orange. Wszystko OK. Na OTA nie było aktualizacji.Brak niestety informacji o rejestrze zmian(są na FF), a zabezpieczenia Androida z 1.01.2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy. Zdecydowałem się na przywrócenie ustawień fabrycznych. Miałem ustawioną automatyczną kopię zapasową na koncie google. Przywróciło mi aplikacje i kontakty, jednak nie zostały przywrócone zdjęcia i smsy. Jak mogę je przywrócić? Pomożecie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

O rety, kopię robisz programem Hi Suite. Konto Google pamięta tylko kontakty i aplikacje, które miałeś zainstalowane. Ale nie przywróci już ich danych i trzeba wszystko od nowa konfigurować.

Ps. Czy w odtwarzaczu video macie graficznie pokazaną głośność i jasność? Bo u mnie pokazuje się tylko napis, ale nie pokazuje się graficznie postęp regulacji....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smsów też nie przywróciło a powinno pamiętać;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ale jaki rodzaj kopii zapasowej zastosowałeś? Automatyczna kopia Google nie zapisuje SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się, że nie zastosowałem żadnej. Jak wejdę kolejno w ustawienia, system, tworzenie i przywracanie kopii zapasowej, konto google to na samym dole jest pozycja smsy. Stąd właśnie myślałem, że je odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi