Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Uwaga! Bardzo proszę, aby komentarze tutaj zamieszczane miały trochę więcej treści, niż 'ja mam aktualizację', 'ja nie'. Takie posty nie wnoszą absolutnie nic do prowadzonej tu dyskusji, a tylko tworzą niepotrzebny spam. Mile widziane są uwagi dotyczące aktualizacji, własne wrażenia, itp. Wpisy nie zawierające żadnych rzeczowych informacji będą ukrywane.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Arkadiush

Wiadomość dodana przez Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Wysiek

Do dziewiątki zaczynają zniechęcać mnie niektóre komentarze, jakoby bateria szybciej spadała....

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co to jest dziwna sprawa - 2 ostatnie dni bateria trzymała mi wzorowo - przestałem nawet dzisiaj sprawdzać ile mam %. Nie wiem o co chodzi bo kilka dni temu była jakaś masakra, wydawało mi się, że telefon sam się rozładowuje a teraz znowu jest super. Sam już nie wiem co tu jest grane, może się jakoś ustabilizuje to w końcu. Działam cały dzień na LTE, wifi tylko wieczorami mam włączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    30 minut temu, Charnooh napisał:

Wiesz co to jest dziwna sprawa - 2 ostatnie dni bateria trzymała mi wzorowo - przestałem nawet dzisiaj sprawdzać ile mam %. Nie wiem o co chodzi bo kilka dni temu była jakaś masakra, wydawało mi się, że telefon sam się rozładowuje a teraz znowu jest super. Sam już nie wiem co tu jest grane, może się jakoś ustabilizuje to w końcu. Działam cały dzień na LTE, wifi tylko wieczorami mam włączone.

Ja tez tak mam, ale że używam również innych telefonów stwierdzam, iż w moim przypadku jest to raczej wina obłożenia "przeciążenia" BTS-ów niż samej 9-tki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podejrzewam że to wina asystenta. U mnie bateria zaczęła znikać od momentu, gdy pojawił się tfu asystent (od siedmiu boleści). Dzisiaj wyłączyłem go i widzę, że jest trochę lepiej. Poza tym w statystykach aplikacja G zużywa więcej niż Facebook.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm właśnie muszę Ci powiedzieć, że ja miałem wyłączonego asystenta i włączyłem go właśnie 2 dni temu, żeby sprawdzić czy już jest po polsku i jak to działa :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    18 godzin temu, ten_co napisał:

Czy z tymi aktualizacjami to nie jest tak że dostaje się aktualizację w zależności od operatora lub jego braku? Bo wiem że w Samsungach tak bywa a jak jest w Huawei?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Raczej samej karty SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Wybaczcie za offtop, ale po części jest on na temat aktualizacji. Mam jeszcze Samsunga i wiem że jeśli chodzi o aktualizację to ma znaczenie czy był on kupiony u operatora czy w Markecie. Zazwyczaj te czyste dostawały w pier2szej kolejności aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oksen

Ja kupiłem telefon z wolnej sprzedaży a jeszcze mam wersje 164 androida 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    1 godzinę temu, ten_co napisał:

Wybaczcie za offtop, ale po części jest on na temat aktualizacji. Mam jeszcze Samsunga i wiem że jeśli chodzi o aktualizację to ma znaczenie czy był on kupiony u operatora czy w Markecie. Zazwyczaj te czyste dostawały w pier2szej kolejności aktualizację.

Tutaj brandy nie są zintegrowane z bazowym softem. Występuje on, jako oddzielny pakiet aktualizacyjny - przykładowo:

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania huawei aktualizacja pakiet niestandardowy

W takim układzie telefony wszystkie telefony otrzymują aktualki w takim samym tempie (losowo niestety, czasami nieregularnie). Ten temat też Cię może zainteresować - 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Florus

Ja dzisiaj dostałem aktualizacje do 9.

Wszystko fajnie tylko motywy się posypały. Nie ma ciemnych na emui 9 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi