Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Uwaga! Bardzo proszę, aby komentarze tutaj zamieszczane miały trochę więcej treści, niż 'ja mam aktualizację', 'ja nie'. Takie posty nie wnoszą absolutnie nic do prowadzonej tu dyskusji, a tylko tworzą niepotrzebny spam. Mile widziane są uwagi dotyczące aktualizacji, własne wrażenia, itp. Wpisy nie zawierające żadnych rzeczowych informacji będą ukrywane.

Zmiana karty SIM i jej wpływ na aktualizację 

Zmiana karty SIM Huawei P20/P20 PRO - wpływ na aktualizację - dyskusja ogólna

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

za 10 dni czerwiec, a tu cisza, nigdy wiecej Huaweia, zresztą i tak nie mają usług google + brak aktualizacji więc myślę, że to koniec tej firmy w Europie, następny telefon będzie innej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jnn

Dokładnie panowie płacąc za telefon 1800 albo i więcej dostajemy gwarancję częstych aktualizacji itp a tu telefon za 800 zł ma się lepiej

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asqard
    Napisano (edytowane)
    W dniu 20.05.2020 o 08:05, krystian shelby napisał:

Ludzie to jest tak zrobione ze rok czy 1,5 i koniec wsparcia. Przecież pamiętacie telefony po 2500 zł w 2015 roku teraz można je kupić za 200 czy 300 zł. Jak śpiewała kiedyś nasza piosenkarka "nic nie może przecież wiecznie trwać"..... 

Ale kolego jak by był rozblokowany bootloader można było by zrobić coś z tym urządzeniem, pozwolę sobie zauważyć jedno, a dokładnie eksperyment iPhone 6 wyjęty z szuflady włączony i bum co mamy update systemu do najnowszego, i nie to żebym hejtowql albo mówił że iPhone lepsze od Huawei, ale coś tu jest nie halo na codzień pracuje z urządzeniami sieciowymi huawei o tam sprawa wygląda lepiej. 

Skromna uwaga i jak chcecie możecie już mnie linczować. 

Edytowane przez asqard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Napisano (edytowane)
    21 godzin temu, r3jnn napisał:

Dokładnie panowie płacąc za telefon 1800 albo i więcej dostajemy gwarancję częstych aktualizacji itp a tu telefon za 800 zł ma się lepiej

Czepnę się, ale to ciekawy temat. Widziałem mnóstwo takich postów, jak ten. Ale kto gwarantuje 'częste aktualizacje'? Gdzie są takie zapiski?

Tak konkretnie, w stylu "Firma xxx zobowiązuje się do aktualizowania urządzenia yyy przez okres czasu zzz miesięcy."

Edytowane przez Gwozdek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jnn

Chodzi o to że każda firma deklaruje ze flagowy telefon będzie miał aktualizacje w 1 kolejnosci a nie tel ledwo średniak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ale u każdego producenta jest tak, że stary flagowiec spada w hierarchii na rzecz tych nowszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jnn
    Ale u każdego producenta jest tak, że stary flagowiec spada w hierarchii na rzecz tych nowszych modeli.
    Ale nowszych flagowcow :) owszem a tutaj telefon ledwo średniak ma lepiej niż flagowiec rok starszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei P20 4gb ram / 128gb wprowadzony na rynek I kwartał 2018 cena wtedy 1999zł - - - nie ma androida 10

Huawei "P smart 2019" 3gb ram / 32gb wprowadzony na rynek IV kwartał 2018 cena: 630zł - - - ma już androida 10 

ta firma to jakieś nieporozumienie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asqard
    9 godzin temu, DarexXx napisał:

Huawei P20 4gb ram / 128gb wprowadzony na rynek I kwartał 2018 cena wtedy 1999zł - - - nie ma androida 10

Huawei "P smart 2019" 3gb ram / 32gb wprowadzony na rynek IV kwartał 2018 cena: 630zł - - - ma już androida 10 

ta firma to jakieś nieporozumienie...

To nie firma wina  to spece od cyferek i arkuszy kalkulacyjnych, czemu starsza baza Gpon huawei ma update a nowsza nie juz odpowiadam bo starszej jest więcej na rynku i tak chyba jest z naszym p20. Ilość sztuk w obrocie ma znaczenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@asqard Z P10 tez byla akcja, ze P10Lite dostal GPU Turbo a flagowiec nie. Zawsze to flagowce maja pierwszeństwo ale u Huawei widac nie. Dlaczego? Watpie zeby kastratów bylo wiecej niz flagowców (w obrebie jednego modelu). Poprostu burdel.

Xiaomi Mi 9T Pro | Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi