Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Bardzo proszę zachować ten temat wyłącznie do opisywania wrażeń i uwag dotyczących aktualizacji. Przypominam, że dział, w którym się znajdujemy to Dyskusja Ogólna. Problemy techniczne rozwiązujemy w innych miejscach. Użytkownicy naszego Forum opracowali poradniki do szybszego wymuszenia aktualizacji. Jeśli macie kłopot z wykorzystaniem danej metody, proszę o pytanie o porady w dedykowanych tematach:

[Poradnik] Instalacja Androida 9.0 przez pendrive'a.
[Poradnik] Aktualizacja systemu przez aplikację Firmware Finder i eRecovery.

Inne pokrewne tematy:

Zmiana karty SIM Huawei P20/P20 Pro - wpływ na aktualizację - dyskusja ogólna.
Brak możliwości zaktualizowania telefonu - temat zbiorczy.

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem się do wersji 9.1.0.311 i widzę że w widoku klasycznym w szufladzie są sugestię i nie można ich wyłączyć albo jestem ślepy. Może ktoś wie jak je wyłączyć

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po wgraniu 325. Zauważyłam, że czasami telefon wibruje tak jakby powiadomienie przyszło, a nic nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    murlo
    24 minuty temu, MissImpatient napisał:

A ja po wgraniu 325. Zauważyłam, że czasami telefon wibruje tak jakby powiadomienie przyszło, a nic nie ma. 

a próbowałaś  Google/więcej/ustawienia/powiadomienia i odznaczyć. Gdzieś to już było

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    456nju
    4 godziny temu, sp4ubw napisał:

Wersja 325 uzyskała już certyfikację. Niedługo będzie dostępna dla naszego regionu.

@456nju brak certyfikacji to nie jest wybrakowany soft. Jest identyczny tylko bez podpisu. 

Jak chcecie podpisany to wrzucajcie nie najnowszy, a ten, który jest certyfikowany, chociaz to i tak nie ma znaczenia żadnego.

skad info ze zostal certyfikowany - gdzie to znalazles odczytales  ?

skoro brak certyfikatu nie jest wybrakowaniem to nie może być identyczny tylko bez podpisu - wszelkie braki od oryginału czynią go wybrakowanym okey :) i koniec tematu kto chce wgrywa soft taki kto chce wgrywa niedociągnięty  , a przy okazji pyta rozmawia dzieli sie informacjami z uzytkownikami tutaj :) 

@Patrol619 sklep play zmienil szate u mnie 1 lipca i certyfikacja jest w zakladce ustawienia , gdy wgralem 325 tej zakladki nie bylo , wrocilem do 311 zakladka jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, zaaktualizowałem pierw do 9.1.0.320, dzisiaj do 9.1.0.325, weryfikacja przeszła pomyślnie, system śmiga.:
    - aparat działa, wersja 9.1.0.318( chociaż ta rozdzielczość przy zdjęciach, przy filmach okay) 
    - bluetooth działa
    - wifi, obsługa kart sim działa. 
    Pewnie są inne wersje aparatu? Gdzie szukać? ;)  
    Gdyby ktoś, chciał o coś zapytać, to śmiało wiadomość pisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dareksz
    11 minut temu, kamilhuaweiid napisał:

Ok, zaaktualizowałem pierw do 9.1.0.320, dzisiaj do 9.1.0.325, weryfikacja przeszła pomyślnie, system śmiga.:
    - aparat działa, wersja 9.1.0.318( chociaż ta rozdzielczość przy zdjęciach, przy filmach okay) 
    - bluetooth działa
    - wifi, obsługa kart sim działa. 
    Pewnie są inne wersje aparatu? Gdzie szukać? ;)  
    Gdyby ktoś, chciał o coś zapytać, to śmiało wiadomość pisać ?

Robiłeś po OTG?. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 minut temu, dareksz napisał:

Robiłeś po OTG?. 

Nie, przez Hi suite, ze zmienionym hosts i zatwierdzaniem we firmware finder

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    Notatka Moderatora: Arkadiush

Proszę o trzymanie się tematyki wątku. Inne posty nie związane z tematyką będą skutecznie usuwane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Madeofsun

9.1.0.327 zatwierdzony do instalacji 

Screenshot_20190822_120511_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.jpg

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś już coś wgrywał? Jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi