Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

@robertd, ale przy downgrade do 286 śmiga normalnie, więc chyba nie byłoby to coś z hardem, tylko z softem? Tak jak pisałem, przy 286 śmiga wszystko, psuje się przy 328

Edytowane przez Radzioko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdy wyłączysz odblokowywanie czytnikiem, a np odpalisz tylko rozpoznawanie twarzy - to czy przy zwykłym cofaniu czytnikiem, przy wielokrotnych wyjściach z aplikacji lub do pulpitu głównego, też robi się gorący?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukeniu
    @robertd, ale przy downgrade do 286 śmiga normalnie, więc chyba nie byłoby to coś z hardem, tylko z softem? Tak jak pisałem, przy 286 śmiga wszystko, psuje się przy 328
    Jesteś pierwszy z takim problemem. Nikt tutaj ani na XDA czegoś takiego nie miał. Ja bym spróbował zrobić Factory Reset bo po takiej dość poważnej aktualizacji mogą się różne dziwne rzeczy zadziać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    58 minut temu, lukeniu napisał:

Jesteś pierwszy z takim problemem. Nikt tutaj ani na XDA czegoś takiego nie miał. Ja bym spróbował zrobić Factory Reset bo po takiej dość poważnej aktualizacji mogą się różne dziwne rzeczy zadziać.

Mylisz się. dzis czytalem o tym problemie na xda. https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/help/p20-pro-issues-fingerprint-scanner-fast-t3794739/page4

Ja w życiu nie mialem x tym problemu ale waska grupa uzytkownikow owszem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 minuty temu, kochan10 napisał:

Mylisz się. dzis czytalem o tym problemie na xda. https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/help/p20-pro-issues-fingerprint-scanner-fast-t3794739/page4

Ja w życiu nie mialem x tym problemu ale waska grupa uzytkownikow owszem. 

Dzięki za tę informację! Wygląda na to, że zostaje mi zostać przy emui 9.0 do czasu aż się to jakoś wyjaśni... 

Taka przestroga dla wszystkich, bo u mnie to pojawiło się po paru dniach, więc jeśli komuś zacznie się grzać i wyłączać czytnik, to szybko wracać do 9.0, bo po jakimś czasie pęka czujnik od przegrzania. 

Edytowane przez Radzioko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada na to ze niektóre jednostki sa z jakiegos powodu narazone na ten problem. Emui 9.1 zdaje sie stanowic przyslowiowy cyngiel. Niewiele osob to zglosilo ale jednak jest to blad, który dotyka pewna waska grupe urzadzen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Huawei rozszerza tety EMUI 10 na kilka starszych telefonów, między innymi na nasz P20 pro. niebawem ruszą testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie chodzi przypadkiem o honora 20 pro?
    Czytalem o 8 nowych urzadzeniach ale ani slowa o p20 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi