Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Oksen

Wytłumaczy mi ktoś co znaczy to VoLTE? Zaktualizowałem dzisiaj androida do wersji 197 poprzez karte orange (używam play, ale nie miałem aktualizacji, więc wziąłem sim od dziewczyny, bo miała już dawno wersje 197) i po tej aktualizacji nie od razu tylko po jakimś czasie pojawiła się ikonka twgo VoLTE przy nazwie operatora. Co to jest i czy da się to wyłączyć czy lepiej zostawić tak jak jest? 

Screenshot_20190213_001559_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

VoLTE to rozmowy przeprowadzane przy pomocy sieci LTE. Szybsza łączność i lepsza jakość rozmów. Pozwala także na jednoczesne przeglądanie sieci i rozmawianie przy użyciu LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

U mnie po aktualizacji do wersji 197 w Play nadal brak Volte i Wi-Fi calling, w ustawieniach włączone, ale nic mi się takiego w pasku nie wyświetla, co ciekawe po przełożeniu karty do s9+ Wi-Fi calling działa bez problemu wie ktoś co może być przyczyną że nie działa na p20? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuba_s

A czy ktoś testował może VoWiFi na obu slotach SIM na "zwykłym" P20 (nie pro, nie lite)? Niby też Kirin970 który obsługuje Dual-Sim Dual-VoLTE i pewnie Dual-VoWiFi.. ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi