Skocz do zawartości
Buhaj47

Sieć z najlepszym zasięgiem i VoLTE

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wyboru operatora na najbliższy okres, obecnie mam Playa i gdy porównywałem zasięg z innymi sieciami, o dziwo wychodzi na to, że Play ma dobry zasięg, mieszkam w dużym mieście. Orange i T-Mobile mają jednak VoLTE, ale po pierwsze, czy różnica w jakości rozmów jest rzeczywiście duża (jakość jak w Skype'ie?), po drugie, czy będzie działać w smartfonie bez brandu? Ma sens zostać w Playu czy lepiej przejść na coś innego? Zaznaczam, że chcę dobrą prędkość internetu. W grę wchodzą Play, Plus, Orange, T-Mobile, bez operatorów wirtualnych.

Edytowane przez Buhaj47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, też mam Playa na komórkę i internet z Playa i ogólnie nie narzekam :) znajomy ma natomiast z t-mobile i często twierdzi , że mu nie chodzido końca dobrze . Nie gadam przez Skype'a , także nie wiem , jak to jest w tym aspekcie . Co mogę powiedzieć , to na pewno to , że internet z Playa chodzi naprawdę nieźle , chociaż nie mam jakichś wygórowanych wymagań w tym aspekcie. Wydaje mi się że najlepiej po prostu iść do każdego salonu z osobna , żeby ci sprawdzili zasięgi itp. i wtedy to sobie wszystko porównasz - biorąc pod uwagę też koszty konkretnej usługi  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest duża różnica. Czy musi być brand czy nie to zależy od konkretnego modelu telefonu. Moim zdaniem najlepiej wziąc na testy Orange i T-Mobile i sprawdzić która działa najlepiej u ciebie. Tylko niestety VoLTE w tmobile jest tylko w ofertach abonamentowych. Ale mają teraz fajną ofertę za 29,95 na 6 miesięcy wszystko bez limitu i 5GB internetu u konkurencji tego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi