Skocz do zawartości
spec-naz1

Android Oreo [8.0] - wrażenia/opinie/błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mnie poszło gładko z instalka do oreo. Teraz przy starcie telefon ma nazwę lg v30 thinkq. Na szybko co zauważyłem to inna Kolorystyka ekranu taka zmniejsza. Aparat ma funkcję AI Cam. Są inne ikony itp. Telefon śmiga jakby szybciej. Aparat ma problem ze zdjęciami dalej w ciemnych miejscach np w pomieszczeniu robi za ciemne zdjęcia. A po auto korekcie w zew programie są o wiele jaśniejsze. To tyle na szybko. Tel kupiony w Orange ale jest bez brandu

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bicki

Wgrane uppeructem.

Jedyna sensowna rzecz w Oreo/ThinQ w #V30 #LGV30 to powrót 5 przycisków ekranowych. Brawo. Natomiast całe to pseudo AI w aparacie - jest /ciach/ jak moduły w G5. Albo i gorzej...co to w ogóle miało być? Zmarnowano czas i pieniądze, nie dając nic sensownego i użytecznego.

Działa komuś ta INNOWACYJNA funkcja PiP?

Edytowane przez srbastek
    Zakaz używania wulgaryzmów
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol
    Godzinę temu, bicki napisał:
    Wgrane uppeructem.

Jedyna sensowna rzecz w Oreo/ThinQ w #V30 #LGV30 to powrót 5 przycisków ekranowych. Brawo. Natomiast całe to pseudo AI w aparacie - jest /ciach/  jak moduły w G5. Albo i gorzej...co to w ogóle miało być? Zmarnowano czas i pieniądze, nie dając nic sensownego i użytecznego.

Działa komuś ta INNOWACYJNA funkcja PiP?

Dokładnie, ja nie widzę żadnej różnicy między zdjęciami zwykłym aparatem a tym z AI. Wyszukiwanie po zdjęciu zupełnie nie potrzebny gadżet. Jedynie może Bright Mode może się przydać, choć to zwykle night mode. W Nocie 4 też rozjasnialo zdjęcia jak wykrywało ciemne sceny.
    Ogólnie aktualizacja bez szału, jak dla mnie mogłaby nie istnieć.

Edytowane przez srbastek
    edytowano spoiler - cytowanie posta z wulgaryzmem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Ktoś w ogóle zauważył jakieś znaczące różnice? Jakąś poprawę czegoś? Nic się wg mnie nie zmieniło. Doszły te śmieszne funkcje w aparacie, które nic nie dają i tyle.

Zniknęła za to opcja opcja szybkiego odinstalowania aplikacji poprzez przeciągnięcie takowej na ikonkę kosza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw
    Ktoś w ogóle zauważył jakieś znaczące różnice? Jakąś poprawę czegoś? Nic się wg mnie nie zmieniło. Doszły te śmieszne funkcje w aparacie, które nic nie dają i tyle.  

Zniknęła za to opcja opcja szybkiego odinstalowania aplikacji poprzez przeciągnięcie takowej na ikonkę kosza. 

Ja jestem zadowolony, bo dużo plynniej i szybciej wszystko działa. No i przednia kamerka robi sporo lepsze zdjecia. 

Edit: zrobię jeszcze formata i pewnie bateria będzie lepiej trzymać.

Edit2: Jeszcze fajnie aplikacje zostają w pamięci i nie trzeba czekać, aż się na nowo załadują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie pisze o PiP, a według mnie to jedna z lepszych funkcjonalności dodanych w Oreo. Nie szukałem jakoś specjalnie, póki co mapy Googla odpalają się w małym okienku po schowaniu aktywnych apek - robi robote.
    8mka działa szybko i stabilnie. Poprzednia wersja zaczęła delikatnie mulic. Po aktualizacji nie robiłem żadnych resetów. Aktualizowalem OTA, gdyby producent stwierdził że to konieczne to byłaby taka informacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Czy ktoś ma problem z video? W aplikacjach takich jak odtwarzacz filmów na Facebooku nie mam dźwięku i klatkuje. YouTube działa ok inne odtwarzacze kuleja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq

O jaka funkcje PIP wam chodzi? Te dzielenie ekranów?

301f7f28d49c9932a5834189895d651f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

Nie, jak uruchomisz nawigację, albo youtube i wyjdziesz klawiszem home, to na pulpicie pokaże ci się małe okno z nawigacja albo oglądanym filmem.

1edbcc5b677b49f2a082f6e5b2ffb622.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq
    Nie, jak uruchomisz nawigację, albo youtube i wyjdziesz klawiszem home, to na pulpicie pokaże ci się małe okno z nawigacja albo oglądanym filmem.

1edbcc5b677b49f2a082f6e5b2ffb622.jpg

Coś nie działa u mnie trzeba to włączyć gdzieś..? Puszczam na yt film daje home i nic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi