Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

robertd

@rumot

ja raczej napisałem w odniesieniu, że chroni. Myślę, że zarówno folia jak i szkło. Zapewne dużo zależy jak tel upadnie, ale z mojego doświadczenia warto naklejać. Bo u syna upadki się nie skończyły bo co rusz szkło naklejone jest do wymiany, a ekran cały.

Ja sam kupiłem 3M flexible glass, ale to była ta kusa wersja, co to wg mnie jakiś zezowaty "inżynier" wymiary ustalał, albo może po 2ch głębszych ;) I leżą 2szt. w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rumot
    Napisano (edytowane)

Tak wygląda ta folia na ekranie.

Spoiler

IMG_20190226_105429.jpg

IMG_20190226_105454.jpg

IMG_20190226_105516.jpg

Edytowane przez Arkadiush
    poprawiłem czytelność postu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4hunter
    Napisano (edytowane)

3mk hard glass (naklejony i zareklamowany :D czekam co odpiszą w sklepie

za diabła nie trzyma się krawędzi....

Spoiler

52856376_1974896769483920_6459608535188635648_n.jpg

52788355_1199993680159966_5539291902303535104_n.jpg

52532781_552862535220435_8548336884550467584_n.jpg

poprawiłem czytelność postu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd
    Napisano (edytowane)

@rumot

Daję łapkę/podziękowania za to, że się chciało Tobie wrzuć fotki i inni mogą zobaczyć. Ale fotki są letko mówiąc pośledniej jakości.
    Z tego co mogę zobaczyć to chyba Ty też kupiłeś kusą folie hybrydową, która nie pokrywa całej powierzchni ekranu, tzn tej wyświetlającej.
    To jest chyba ta którą jak ja to opisuję , zezowaty "inżynier" z 3mk wymiarował .
    Sorry ale za taką folię nie mogę mnic bardziej przychylnego napisać. Należy się im szyderstwo.

dodana zawartość

@4hunter

/ciach/ z każdej strony odchodzi. Nie widać góry, ale pewnie jest tak samo.

Ciekawe o co chodzi, w czym jest błąd? Zastanawiam się dlatego, że ja kupiłem szkło spigena i u mnie nie było ani bąbelka na krawędziach, a ludzie pisali, że u nich jest pasek szaro niebieski. Żeby nie było, u mnie pojawiło się z jednej strony małe szare pole ale po długim czasie używania i iluś operacji wyjmowania i wkładania do etui. Podejrzewam, że wkładając przyhaczyłem i lekko podważyłem i tak zostało. Ale nie jest to jak u Ciebie, szerokie pasy. Może podróba, albo jakiś felerny egzemplarz.

Używanie wulgaryzmów jest zabronione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@4hunter @robertd HardGlass to akurat szkło hartowane, które nie jest typu 3D, więc nie dochodzi do krawędzi z założenia. Ma pokrywać tylko płaski obszar szkła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

O k... czyli jednak to jest kibel z premedytacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4hunter
    2 minuty temu, xochkarol napisał:

@4hunter @robertd HardGlass to akurat szkło hartowane, które nie jest typu 3D, więc nie dochodzi do krawędzi z założenia. Ma pokrywać tylko płaski obszar szkła. 

ok, niech będzie mniejsze, akurat od góry dobrze leży, mniejsze mi nie przeszkadza bo do crystal case spigena mi pasi :) miałem folie z aliexpress -> ekstra wykonanie, jakość, ale spigen ją podwadzał pasowała do oryginalnego etui, co mi nie leżało bo nie kryje aparatu...

a skoro hardglass ma pokrywać płaski obszar to coś im nie wyszło.... szkło kupione w x-kom w krakowie, napisałem im mail zobaczymy co odpiszą, w krk mam w galerii punkt 3mk podejde do nich po flexible glass, na stronie internetowej mają wersje lite tego szkła, ale na alledrogo czy w internetach nie ma tego... ktoś może miał flexible glass ale w wersji lite? https://sklep.3mk.pl/pl/p/Huawei-P20-Pro-Niepekajace-szklo-hybrydowe-3mk-FlexibleGlass-Lite/39699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

@4hunter @xochkarol
    jeżeli masz punkt 3mk to przymierz. Flexible glass to taka lepsza folia. Ale ... Ja kupiłem pierwszą wersję, która jest kusa, bo zezowaty "inżynier" z 3mk ją wymiarował :). Podejrzewam, że własnie ta jest dzisiaj nazywana lite. Jeżeli tak, to jest to bubel, nie polecam bo nie pokrywa nawet całej aktywnej/wyświetlającej części wyświetlacza. Czytałem na forum, że są już flexible glass by 3mk ale już wymiarowane przez normalnego inżyniera w 3mk. Ten zezowaty był na chorobowym i dobierał szkła do okularów, bo podobno pomylił sedes z umywalką. Ale kto go tam wie, bo do tej pory szukają go, bo zaginął. Nie trafił do domu po wizycie u okulisty.

A jeżeli jeszcze zrobili szkło, które odstaje po bokach to pewnie zezowaty został odnaleziony i zaangażował się w kolejne produkty.

Sorry cenzorzy z forum, ale należy im się. Partactwo powinniśmy piętnować. Apeluję o nieusuwanie tego wpisu.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

@krisol54

ooo widzę, że i Ty trafiłeś na kusą folię. Nawet w etui szczypie w oczy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety :/ a to i tak jedną z bardziej transparentnych

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi