Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

kitas5
    Możesz wrzucić foto po naklejeniu, czy jest na cały ekran tak jak była folia, klej na pewno jest tylko na ramkach, jeżeli tak to jak z dotykiem na środku ekranu, dużo ludzi na to narzeka jak jest klej tylko na ramkach. Jak z etui da się założyć czy szkło będzie odchodziło?
    Silikon z zestawu przy zdejmowaniu potrafi podważyć szkło. Dotyk na środku ok. Zdarza się, że na dole nie działa precyzyjnie. Jest na cały ekran jak folia. Zdjęcie postaram się zrobić jak ktoś znajomy udostępni mi telefon ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    23 godziny temu, Alusia napisał:

Zamówiłam z allegro za ok 13 zł. Wycieta bardzo ładnie ale zrobiła się plamka (rusza się po dotknięciu dłonią) na środku i mnie denerwuje. Nie wiem czy to wina szkła czy mojego złego przyklejania i jak to "naprawićć. Ale w porównaniu z folią która była to tutaj palec pięknie sunie. Palcuje się również :)a30ee638fb969a47d57755c812e83fd3.jpg964de71c2766c447b4112c870e6e4829.jpg

Nie ma co się spodziewać rewelacji po tak tanim produkcie. Przez lekko zagięte ekrany na brzegach jest co raz trudniej dostać idealnie przylegające szkło. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alusia

Nie ma co się spodziewać rewelacji po tak tanim produkcie. Przez lekko zagięte ekrany na brzegach jest co raz trudniej dostać idealnie przylegające szkło. :/
    Zgadzam się. W LG G6 zawsze miałam uciete na prosto szybki i nie było nigdy problemów. No tutaj jest inaczej, zamówię za jakiś czas jakaś droższa, zobaczymy czy ta plama na srodku nadal będzie wyskakiwac. Rozumiem że ona jest klejona na bokach a środek null, albo coś co nie styka dokładnie tak jak powinna przez to wyskakuje mój problem? Folii bym chciała uniknąć bo pewnie poślizg nie ten sam. Chociaż tyle że palec po niej sunie jak po maśle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 25.04.2018 o 07:32, rudek102 napisał:

Zamówiłem szkło Nillkin'a z oficjalnej strony. 12$ ,wysyłka 14-21 dni za darmo, wolę poczekać chwilę niż kupować 3mk.

Miałem Nillkin'a na mojej starej Xperii i była bardzo dobra.

Poza tym Nillkin przynajmniej w specyfikacji dodaje ochronę na obiektywy aparatu, zobaczymy niebawem. Dam znać po zamontowaniu jak się sprawuje.

http://nillkin.org/smartphones-accessories/huawei-phones-accessories/huawei-p20-pro-accessories/nillkin-huawei-p20-pro-h-pro

I jak te szkło ? Doszło ? Bo jestem bardzo ciekaw jak to będzie się sprawować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Moje szkło już zaczyna odpadac. Zaczęły być problemy z dotykiem w lewej części ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale takie te z nillkin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Eigren. Pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem szkło 5d full glue. To szkło jest klejone po całości nie tylko na ramce. Czekam na telefon, jak go dostanę wrzucę zdjęcie szkła na telefonie

20180510_173419_ch.thumb.jpg.12d8fb51561ea084980a4405b3ba2fab.jpg

20180510_173419_ch.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5
    Zamówiłem szkło 5d full glue. To szkło jest klejone po całości nie tylko na ramce. Czekam na telefon, jak go dostanę wrzucę zdjęcie szkła na telefonie
    20180510_173419_ch.jpg
    Gdzie zamówiles?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69
    22 godziny temu, neptun20 napisał:

20180510_173419_ch.jpg

Nakleiłem ten produkt na zwykłego P20. Jest bardzo ok. Na P10 tez elegancko siadało. Na Pro też powinno. No chyba że chińczyk odwalił lipę i nie będzie pasowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi