Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja bez Max w nazwie taka kłusa po prostu jest. Jeśli ma dochodzić do krawędzi to trzeba kupić wersję Max (wtedy ma czarne ramki dookoła).

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 23.02.2019 o 18:46, greg.x napisał:

Kamcio

Pod tym linkiem kupiłeś folię P20 plus? pasuje do P20 PRO?

Tak to P20 plus to nasz P20 Pro, bierz na luzie, bardzo polecam ! 

Edytowane przez kamcio100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

tak, tak,

a dodatkowo 3mk na targach pokazało prototyp nowej wersji flexible glass do P20 Pro o roboczej nazwie "STRINGI".

Nie trafił jeszcze do produkcji seryjnej bo podobno jest problem z wymiarowaniem tak aby pasek zmieścił się pomiędzy przednią kamerką, a głośniczkiem, oraz z rozejściem paseczków w celu ominięcia czytnika linii papilarnych.

Pomimo problemów technicznych producent zapewnia, że model "STRINGI" będzie jeszcze lepiej chronił CAŁĄ powierzchnię ekranu niż poprzednie modele z i bez Max w nazwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie wierzysz to się zapytaj u źródła. Jakoś trzeba ludziom uargumentować wyższą cenę szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

na zagranicznych portalach był wyciek i są już pierwsze rendery 3mk STRINGI do P20 Pro. Analitycy szacują, że cała produkcja zejdzie w przedsprzedaży :)

78033441_3mkSTRINGI.jpg.a172088d9a8021f34ca3ea1ef274da99.jpg

@jender17

o co mam pytać?

Po tym jak zrobili taki kusy bubel to jaja sobie z nich robię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem sobie szkło z myscreen hybridglass, ale nie wiem czy je założę od razu. Na filmikach w necie widziałem że jest dość problematyczne w założeniu. Niektórzy polecają naklejenie je zamiast od dołu to od boku. Ktoś z was korzystał z niego i ma doświadczenia? Kupiłem je tylko dlatego że mam też kupioną folię z Zagg, ale ta folia nie pasuje mi do przezroczystego etui Spigena,więc Zagg poczeka na zmianę etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wam powiem, że te szkła to jeden wielki pic na wodę... W swoich telefonach używałem ale nigdy na szczęście nie musiałem testować...
    Córka miała szkło flexible 3mk max i telefon p20 lite jej dzisiaj spadł na chodnik...
    Szkło całe a ekran w drobny mak rozwalony...
    Przed czym ma więc to szkło chronić, chyba przed rysami tak jak folia bo zero ochrony przed upadkiem.. Do tego miała etui silikonowe.
    Kilka miesięcy wcześniej żona miała szkło na swoim Lenovo, który spadł w domu na płytki ale nie typowo w dół tylko pod skosem z torebki się wysunął... Efekt ten sam...
    Ja już dziękuję za szkła, ewentualnie folia do ochrony przed rysami.

Mam u siebie w p20 pro szkło 3mk max i cały czas mnie wkurza bo ostre krawędzie na brzegach, przy przycisku odblokowania i aparatu są bardzo irytujące powodując, że komfort z korzystania z telefonu spada do zera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@kolo100 Picem na wodę są szkła hybrydowe, czyli te pokroju FlexibleGlass. Za to szkła hartowane nie raz mi uratowały tyłek, także są one podstawowym dodatkiem do smartphone'a. Nigdy przenigdy nie bawić się w giętkie hybrydowe szkła, bo widać, czym one są. 

50 minut temu, kolo100 napisał:

spadł w domu na płytki ale nie typowo w dół tylko pod skosem

To już jest akurat pech, na to żadne szkło nie pomoże, jedynie pancerne etui.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nakleiłem dzisiaj to szkło/folię myscreen hybridglass, ale jak je nakleiłem tak szybko odkleiłem i wyrzuciłem. Zanim nakleiłem to powpadały paprochy, delikatnie odklejałem miejscami i taśmą wyciągałem farfocle. Ogólnie ciężko te szkło nakleić bez problemów. W dodatku nie dokleiło się do końca, odklejało się na rogach, powstało kilka pęcherzyków powietrza które nie znikały. Kasa wyrzucona w błoto.

Dobrze że miałem folię Zagg invisible shield. Aplikacja z płynem na mokro bezproblemowa. Bezpośrednio przed nałożeniem można jeszcze przetrzeć ekran żeby żaden nieproszony gość nie zawitał pod ekran. Na mokro można tą folię idealnie dopasować. Ktoś tu pisał że folia nie pasuje do etui Spigena ultra hybrid. A jednak okazało się że nie jest źle. Po włożeniu telefonu w etui folia zaczęła się delikatnie odklejać w jednym rogu ale dociskałem ją gumowym aplikatorem dołączonym do folii i jest ok, nie odkleja się. Jest jekko gumowata w dotyku ale jest dobrze. Nie ma żadnych paprochów. Od tej pory tylko tej folii będę używał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z Zagg zrezygnowałem i zerwałem ponieważ właśnie ta gumowatość powodowała powstawanie dziwnych kropek co nie wyglądało estetycznie. Sama folia w sobie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi