Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja założyłem jako pierwsze "Spigen Glas.tr Slim Full Cover". Koszt około 50 zł, pokrycie całego ekranu, żadnych "nieprzylegań". Do tego etui Spigen Ultra Hybrid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghostek

Zakupiłem polskiego banana szkło hybrydowe. Pokrywa tylko aktywną cześć wyświetlacza, płaską. Jest idealnie dopasowana, nie ma miejsca odklejanie boków. Wiedziałem, że tak będzie. W sumie to jest taki lepszy zamiennik folii fabrycznej.

Wcześniej miałem hybrydę w P10 firmy 3MK. Spasowanie zbyt małe (milimetr za mało po lewej i prawej stronie) . Wyższa cena.

Napisałem to dla tych osób, które liczą się z tym, że przedni panel nie jest pokryty szkłem w całości.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem dziś szkło Spigen, mam nadzieję, że nie zawiodę się..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    robertd

@larry.bigl

nakleić nie jest łatwo, bo trzeba idealnie przymierzyć, ale samo szkło jest bardzo dobre, no i pasuje idealnie do etui spigena i tego z zestawu z tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że najchętniej kupujecie do P20 Pro szkło Spigena.

Mam dwa pytanie.

1. Gdzie można najtaniej nabyć to szkło?

2. Ktoś wyżej napisał, że będzie pasować do fabrycznego etui, a czy będzie odpowiednie do tej kabury ze zdjęcia?

5716cfa2b685f0f818f5874c17a65f01.jpg

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dziś założyć Spigena jako że sam obawiałem się o moje umiejętności. Niestety nie wiem jakim cudem ale Pani która zakładała pomyliła wycięcie na czytnik z tymi na kamerkę frontowa... Na szczęście jej kolega zachował stoicki spokój i uratował sytuację. Szkło leży perfekcyjnie i bardzo dobrze i współgra z etui Spigena. Taki sam zestaw mam na obu telefonach w domu, oba P20 Pro Twilight. Ślizg jest dobry, powłoka oleofobowa daje radę. Swoją drogą zainteresowały mnie szkła montowane na UV, warto bawić się w to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex
    Napisano (edytowane)

Hej.
    Zamówiłem narzeczonej na poniedziałek 3mk FlexibleGlass Max na front plus na tył 3MK ARC 3D SE. Na swoim S9+ ze względu na to że telefon w życiu mi nie wypadł i ogólnie dbam o sprzęt mam na przodzie i tyle 3MK ARC 3D SE i w moim przypadku sprawdza się to rozwiązanie idealnie. Na P9 miała FlexibleGlass ale zwykły i zdawało to egzamin w jej przypadku, z wersją Max do tej pory nie miałęm styczności, a ARC na tył głównie ze względu na ochronę przed rysami ponieważ będzie jeszcze dodatkowo nosić tel w casie ochronnym. Miał ktoś takie połączenie na P20 Pro żeby coś więcej powiedzieć jak to razem siedzi ? Za ew zdjęcia będę skory postawić nawet PIWKO ?

Edytowane przez bbodex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymałem dziś przezroczyste etui ze Spigena oraz z tej samej firmy szkło hartowane.

Najlepiej założyć to szkło, gdy na plecach jest wyżej wymienione etui?

Wpis powstał przy współpracy z Huawei P20 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadko
    Napisano (edytowane)

Po przeczytaniu tego całego tematu kupiłem szkło spiegena. Sama jakość szkła jest bardzo dobra, jest bardzo śliskie wiec palec fajnie po nim jeździ. trochę trudno było mi je dopasować przez co przy zdejmowaniu i ponownym przyklejaniu wpadło mi kilka paprochow które są zbyt małe żeby bawić się w ich wyciągnięcie, aż tak mi to nie przeszkadza, ale w miejscu gdzie nie ma paprochow mam małe bąbelki powietrza. W instrukcji piszą że powinno zniknąć do 24 godzin, zobaczymy. Jak dla mnie wina tego że klejone jest tylko krawędziowo. No i po obu stronach mam cienki szary pasek o którym pisaliście, powietrze. Ogólnie oceniam jakość samego szkła na wyśmienitą ale to dopasowanie trochę mnie drażni. Narazie będę nosił, zobaczymy. Jak znajdziecie jakieś szkło na mojego p20 pro które będzie idealnie leżeć to dajcie znać, z chęcią wymienię. 

Edytowane przez Sadko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi